ВІККА-корисно. Агро

 ...
      

Щоби дерево виросло здоровим і давало гарні плоди, необхідно його вчасно обрізати. У цій справі працівники колективного підприємства «Садовод» мають великий досвід. Тому їх часто запрошують різні господарства для навчання цьому ремеслу. Експерт із садівництва Юрій Марчук радить, на що потрібно звертати увагу насамперед.

 

Юрій Марчук, директор КП «Садовод»: «Обрізують дерева для того, щоб омолодити дерево і дати змогу допомогти однорічним приростам. Обрізка ділиться на прорізу вальну і омоложувальну. Проріджувальну обрізку роблять кожен рік ранньою весною, а омоложувальну тоді, коли треба видалити старі гілки на яких вже нема приросту».

Найбільше для домашнього садівництва підходить так звана ярусна обрізка, говорить директор колективного підприємства «Садовод» Юрій Марчук.

Юрій Марчук, директор КП «Садовод»: «Тут принцип такий:Ви залишаєте три скелетні гілки першого ярусу, через рік ви залишаєте дві гілки другого ярусу і наступний – одну гілку третього ярусу, а верхівку видаляєте. Таким чином у вас буде ярусна ялинка. Але для різних дерев – різні умови обрізки. Наприклад для персику краще обирати чашоподібну обрізку, бо він росте чашею. Для товарних садів ми обрали так званий площинний шпиндель. Суть полягає в тому, що ми розтягуємо гілки на шпалери, в результаті значно підвищується освітлення дерев і формується гарно плодова стіна».

Утім різноманітні шкідники та хвороби можуть пошкодити дерево. Аби цього уникнути, потрібно здійснювати профілактику.

Юрій Марчук, директор КП «Садовод»: «Якщо в іноземних садах мінімально обробляють 12 – 13 раз в рік, ми робимо 7 – 8. Це не дуже добре, але без цього не можна обійтися. Найчастіше захищаємо сади від жуків, метеликів та гусениць, для цього застосовуємо інсектициди, а від грибкових хвороб – фульгіциди. Обробку треба проводити до бруньки, на квітку, після квітки, коли формується зав’язь, а потім 2 – 3 рази як ця зав’язь і плоди ростуть – це влітку. Закінчують всі обробки за 20 – 30 днів до збирання плодів і ще одна профілактична обробка робиться після збирання плодів».

Щоб у плодах було менше шкідливих хімічних речовин, експерти радять обирати ті сорти, які здатні захистити себе від хвороб. Потужну імунну систему мають сорти яблунь Флорина та Амулет.

Ваш сад завжди радуватиме плодами, якщо не забуватимете про щоденний догляд. Обов’язково підживлюйте та поливайте дерева.

Юрій Марчук, директор КП «Садовод»: «Враховуючи те, що в нас дуже спекотне літо, то без поливу нічого не буде. А підживлення робиться або краплинне бо з використанням мінеральних та органічних добрив».

  • Facebook