ВІККА-корисно. Агро

 ...
       

Земля ще відпочиває під снігом. Та невдовзі в аграріїв розпочнеться гаряча пора. У народі кажуть: що посієш, те й пожнеш. Тому аби мати гарний врожай восени – сільгоспвиробники вже сьогодні збирають посадковий матеріал. Якнайкраще знаються на цьому в колективному підприємстві «Садовод». Тут уже понад 20 років вирощують саджанці плодових та ягідних культур.

У садовода Юрія Марчука – любов до цієї справи у крові. Адже цим у його родині займалися ще з діда-прадіда.

Юрій Марчук, директор КП «Садовод»: «Я відношуся до саджанця як до дитини, ми їх дуже плідно вирощуємо. На те, щоб виростити саджанець необхідно 2 роки і від того, що ти виростиш, залежить те, що ти отримаєш в результаті. Спершу ми вирощуємо підщепу, потім на цю підщепу щепимо культурний сорт, потім прививаємо його вічком, тому що за 20 років ми зрозуміли, що це найкращий спосіб і ще рік ця підщепа виростає до саджанця».

Підщепи різних культурних сортів агрономи вирощують у власному маточнику вегетативних підщеп. При цьому застосовують новітні технології.

Юрій Марчук, директор КП «Садовод»: «Ці підщепи були винайдені в інститутах садівництва російської селекції. Ми використовуємо більшість англійської і спільно англійсько-швецької селекції, тому що по всьому світу ці підщепи себе зарекомендували з найкращої сторони. З цього найкращого ми обрали найкраще, це 4 підщепи: карликова підщепа М9 , напівкарликова М26 і 54-118 російської селекції і середньоросла підщепа ММ106. На цих підщепах ми можемо щепити будь-який сорт, все залежить від того, де ви будите садити їх і вирощувати і що хочете отримати в результаті».

Розсадник підприємства «Садовод» розташувався на 56 гектарах. Його продукція відома на всю Україну завдяки своїй якості та різноманіття. Адже уся – ліцензована та сертифікована. Щокварталу саджанці підприємства на віруси, чистоту та хвороби перевіряє сільськогосподарська інспекція. Обрати хороший саджанець, каже садовод Юрій Марчук, – справа клопітка. Тому радить, на що треба зважувати, щоби праця не буде даремною, а гроші витрачені на вітер.

Юрій Марчук, директор КП «Садовод»: «перш за все ви дивитися на коріння, воно повинне мати мичку, це дасть дереву живлення, воно повинне бути без тріщин, чисте і здорове».

Продукцію «Садовода» не знайдеш на базарах і ярмарках. Саджанці продають лише з розсадника.

Юрій Марчук, директор КП «Садовод»: «Тому що через 3 години після того як саджанець був витягнутий з землі, його коріння починає сохнути і за 24 години всихає. Отримати гарантію того, що саджанець куплений десь поза межами розсадника неможливо».

Тому якщо мрієте про розкішний сад – Вам дорога в «Садовод».

Юрій Марчук, директор КП «Садовод»: «За 20 років існування підприємства нашими саджанцями засаджено пів України – це найкраща візитка і якості товару, який ми виробляємо. Колекція наша може задовольнити вимоги і аматорів і професіоналів. Тому запрошуємо вас шановні телеглядачі, приїжджайте до нас і обирайте саджанці і ці дерева будуть радувати не лише вас, а й ваших дітей та онуків».

  • Facebook