Стильне життя: від 10.03.2010

 ...
      

Дата виходу

Час виходу

середа

20:30

п'ятниця

20:25

субота

09:05

Вадим Зеланд стверджує, що все у цьому світі пов'язане і життєві обставини людини формуються не лише її вчинками, а й характерами її думок.

Вадим Зеланд відомий як автор книг про трансерфінг реальності. Автор говорить про те, що основною властивістю всесвіту є його багатоваріативність. Наша доля - це те, що від нас не залежить, що визначено наперед, це сценарій того, що має відбутися. Але в наших силах вибрати варіант втілення цього сценарію, який, на жаль писали не ви.

Матеріалісти, на думку Зеланда, долають перешкоди, які самі ж створюють. Ідеалісти ж літають в піднебесній та мріють про нездійсненнє. Усі вони керувати реальністю не вміють. Ви ж, на думку Зеланда, неодмінно навчитеся це робити. 

 

Свої пропозиції щодо програми «Стильне життя» ви можете запропонувати її автору та ведучій Марині Манго або зателефонувати: 0(472) 35-31-64

 

 

    

 

Напередодні 8 березня ми поцікавилися подарунковими уподобаннями зірок. Виявилося, що до цього свята селебретіс ставляться неоднозначно. Хтось з ретельно готується, хтось категорично не визнає. Випускниці третьої фабрики зірок – на свята весни завжди чекають із нетерпінням. Які «березневі подарунки» до вподоби їм – вибагливим українським красуням – знає програма «Стильне життя».
Зірковий шоу-мен Сергій Звєрєв упевнений: найкращим дарунком до міжнародного жіночого дня стануть коштовні прикраси. Та більшість «фабричних» красунь із зірковим стилістом не згодні. Фабрикантки обирають квіти.
Фабриканти, натомість, аби не відставати від своїх колежанок, розповідають про найоригінальніші подарунки, які вони отримали від своїх прихильників та прихильниць під час всеукраїнського «фабричного» туру.
Ну і звісно без привітань від зіркових чоловіків ніяк. Цієї весни вони бажають черкаським красуням залишатися у гарній формі, бути бадьорими, щасливими та неодмінно закоханими.

  • Facebook