Стильне життя: від 27.10.2010

 ...

 

 

      

Дата виходу

Час виходу

середа

20:30

п'ятниця

20:25

субота

09:05

ПРЕМ’ЄРА
Приголомшливий успіх соціальної інтернет-мережі Facebook серед користувачів по всьому світі, назавжди змінив життя студентів-однокурсників гарвардського університету. Вони заснували її 2004-го, а вже за декілька років стали наймолодшими мультимільйонерами у США.
Марина Манго: «28 жовтня на кіноекранах Черкас стартує показ анімаційної комедії «Мегамозок»…Дивіться далі…»
Мегамозок знищує свого головного ворога – супер-героя Метро-Мена. На його місце тепер претендує Титан. Однак, останній хоче не правити світом, а знищити його. Врешті-решт Мегамозок постає перед вибором: знищити Титана і врятувати світ або ж дозволити монстрові знищити людство. Банальний сюжет рятують влучні жарти та яскраві персонажі.

ЧТИВО
Марина Манго: «До уваги книгоманів! «Стильне життя» презентує гарячу книжкову п’ятірку – найактуальніше ЧТИВО місяця».
Володимир Войнович. «Два плюс один в одному флаконі». У цій книзі зібрано 3 знакові повісті автора: 2 біографічні та одна полемічна.
Наталка Сняданко. «Комашина тарзанка». Це листування двох молодих людей, які пишуть одне одному про все: від перших поцілунків до подружніх зрад.
Олександр Іранець. «Загальний аналіз». Цвинтар, приміська електричка, підземелля Київського метрополітену – ось декорації, у яких розгортається дія. Герої цих творів теж незвичайні – санітари психоневрологічного диспАнсеру та велетенська ящірка Очамимря.
Йен Бенкс. «Бізнес». Історія про пошуки щастя у світі, де немає жодних кордонів і поділу за національною або расовою приналежністю.
Замикає «гарячу п’ятірку» Елізабет Гілберт зі своїм бестселером  «Їсти, молитися, кохати».
Марина Манго: «Їсти, молитися, кохати» - ця книга розповідає про те, як знайти радість там, де ти на неї зовсім не чекаєш, і як не потрібно чекати на щастя там, де його напевне не буде. Сучасна книга про сучасну жінку, для якої їсти, молитися та кохати – означає отримувати задоволення від життя».
Марина Манго: «Їсти, молитися, кохати» улюбленою називають Хіларі Клінтон, Людмила Путіна та Брітні Спірс. Цікаво, що творіння Елізабет Гілберт зачепило за живе і колишнього чоловіка авторки. Нині він готує до друку власну історію про пошуки свого власного щастя після розлучення».
Марина Манго: «28 жовтня Україна побачить стрічку, відзняту за мотивами книги Елізабет Гілберт «Їсти, молитися, кохати». Одним із продюсерів фільму став Бред Пітт, режисером – Райан Мерфі. Головну роль виконала Джулія Робертс. Ну а наапарниками зіркової акторки стали Джеймс Франко, Хав’єр Бардем та Біллі Крудап».

          

ПРОВІНЦІЙНА РОЗКІШ
Марина Манго: «Інколи нудьга прокрадається навіть у найідеальніші романтичні стосунки, - переконані сценарист та постановник скандальної та легковажної  театральної вистави «Свінгери». Тоді, - додають вони, - і виникає спочатку думка, а потім бажання помінятися або дружинами, або чоловіками».
Дві абсолютно різні, однак з абсолютно однаковими проблемами подружні пари, знайомляться у інтернеті. В одній – дружина шалена домогосподарка, а чоловік – роботяга-скиглій. У іншій – дружина – успішна кар’єристка, ну а чоловік – актор-невдаха.
Цінувати своїх неідеальних партнерів, вони починають лише після знайомства з іншим подружжям.

 

Свої пропозиції щодо програми «Стильне життя» ви можете запропонувати її автору та ведучій Марині Манго або зателефонувати: 0(472) 35-31-64

  • Facebook