Стильне життя: від 10.02.2010

 ...

         

Дата виходу

Час виходу

середа

20:30

четвер

19:00

неділя

15:30

У переддень Дня Валентина без стрічок про кохання ніяк. Вже від завтра на великих екранах Черкас високий старт бере нова романтична комедія від компанії «New Line Cinema» «День святого Валентина».
Мелодраматична комедія розповідає про долі закоханих і самотніх «лос-анджелеських» сердець. Їхні шляхи перетинаються в очікуванні свята усіх закоханих — Дня Святого Валентина. Сюжетна канва стрічки достатньо складна.  Джесіка Біель у фільмі грає роль прес-секретаря, вона вимушена провести Валентинів день наодинці. Енн Хетеуей – голлівудський агент, за іронією долі успішна бізнес-леді зустрічається з листоношею. Тим часом героїня Джесіки Альби крутить роман із квіткарем Ештоном Катчером, котрий запізно розуміє, що вже давно закоханий в подругу дитинства – героїню Дженніфер Гарнер.
Долі героїв стрічки, що розповідає про пошук справжнього кохання, досить заплутані. Розв’язка інтригуючого сюжету – на великих екранах Черкас з 11 лютого.

 

          

Як знайти шлях до серця коханого? Усім відомий вислів стверджує: “Шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок”. Про стежину до серця слабкої статі відомо набагато менше. Однак, знавці справ амурних переконані: шлях до серця жінки теж прокладений повз кухню. Особливо якщо на ній готує чоловік.
Смачний подарунок до Дня Святого Валентина – розкішний десерт кохання під назвою «Яблучний тотен» – для глядачів програми «Стильне життя» готуватиме шеф-кухар із 16-річним досвідом роботи у Грузії, Німеччині та Україні, знавець грузинської, італійської, тайської, французької, української та авторської кухні Руслан Туаєв.
 Для приготування французького десерту, вам знадобиться:
- листкове тісто;
- яблука;
- цукор;
- морозиво.
Для прикрашання:
- какао та м’ята.
Наш десерт кохання готовий. Програмі «Стильне життя» залишається лише побажати усім закоханим «Смачного!»

 

Свої пропозиції щодо програми «Стильне життя» ви можете запропонувати її автору та ведучій Марині Манго або зателефонувати: 0(472) 35-31-64

  • Facebook