ФК «Холодний Яр» – чемпіон

 ...
       

Найкраще у футбол на Черкащині грають у Кам’янці. Це довела тамтешня молода та перспективна команда «Холодний Яр». Саме вона 2010-го стала чемпіоном Черкаської області з футболу серед команд вищої ліги, не залишивши суперникам жодних шансів. На малій батьківщині чемпіонам влаштували справжнє свято. Як вітали футбольний клуб «Холодний Яр» із перемогою, бачила кореспондентка «ВІККА-НОВИН» Ольга Скорик.

 

Цього разу не на глядацьких трибунах, а у залі кам’янського будинку культури зібрались уболівальники футбольного клубу «Холодний Яр». У спортивному масштабі району подія неабияка – вперше за трирічну історію існування ФК «Холодний Яр» піднявся на найвищу сходинку в обласному чемпіонаті з футболу серед команд вищої ліги.
Олег Гопка, гравець ФК «Холодний Яр»: «Футбол – це для мене життя, так само, як і перемога. Футболом займаюся з дитинства. Футбол – це для мене все. У нас команда дуже дружня, емоційні хлопці, по-спортивному емоційні. Це є успіхом нашим».
Два роки поспіль футболісти «Холодного Яру» зупинялися за крок до перемоги. У сезоні 2010-го спортивна фортуна їм таки посміхнулася.  Довгоочікувані золоті медалі гравцям вручив голова Федерації футболу області Володимир Фощій.
Володимир Фощій, голова Федерації футболу у Черкаській області: «Коли ставляться високі завдання, вимагаються, не побоюсь цього слова, великих фінансових затрат, великих людських зусиль, як моральних, так і фізичних. І це все притаманне ФК «Холодний Яр». Цей клуб протягом 6 років є флагманом черкаського футболу. З цим я хочу поздоровити».

Ігор Карась, капітан команди ФК «Холодний Яр»: «Дякую болільникам, які допомагали нам і завжди були 12-м гравцем, що в дома, що на виїзді. Підтримку ми відчували і від керівництва клуба. Найбільшу подяку я хочу сказати своїй команді, що вона не підвела і довела, що вона – найсильніша в області».
Бути найкращими непросто, утім можливо, розкриває секрети успіху тренер «Холодного Яру» Віталій Вагін.
Віталій Вагін, тренер і гравець ФК «Холодний Яр»: «Така підтримка в нас настільки потужна, як і в підвезенні команди, як і в комплектуванні команди, як і в матчах товариських зустрічей ми придивляємося гравців, які б нам підходили в команду. Оці складові, оці всі части і є нашим здобутком, наша перемога».
Завітали на свято й меценати. Ті люди, без кого кам’янський футбол навряд чи досягнув би таких вершин.
Віктор Гаврилов, заступник ген. директора ТОВ «Хлібна Нива»: «Свої щирі вітання шле керівництво ТОВ «Хлібна нива», які бажають команді та тренерському складу не зупинятися на досягнутому, рухатися вперед до нових футбольних перемог. Нехай так і буде. Ура!»
Почесну грамоту від президента Федерації футболу Григорія Суркіса за багаторічну громадську діяльність і вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняного футболу отримав беззмінний керманич ФК «Холодний Яр» Володимир Гарнага.
Володимир Гарнага, директор ФК «Холодний Яр», міський голова м. Кам’янка: «Я пишаюся тим, що наші люди отримують заряд на стадіонах, поповнюють скарбницю здоров’я, що вони сьогодні думають, планують і бачать «Холодний Яр» тільки чемпіоном 2011 року».
Тож спочивати на лаврах гравцям «Холодного Яру» немає коли. Попереду на чемпіонів чекає новий футбольний сезон.

  • Facebook