Тріумф хортингістів

 ...
       

Із низкою нагород повернулися наші хортингісти із традиційної Олімпіади бойових мистецтв. Змагання проходили 24 березня в Києві. Незважаючи на негоду, до участі в олімпіаді долучилося понад 1000 представників різних стилів бойових мистецтв. Проте черкасці ще раз довели: рівних їм немає.

 

Наприкінці березня черкаські хортингісти продемонстрували свою майстерність на традиційній Олімпіаді бойових мистецтв. Змагання проходили у столичному палаці спорту.

Аза Шульга, президент Черкаської обласної федерації хортингу: «Ця олімпіада визнана в Китаї, бо аналогів у світі немає, такого поєднання різних стилів. Цьогоріч наша команда виступала не вперше на цій олімпіади, яка є не просто змаганнями, але й путівкою в життя для хлопців, засяяти десь».

До участі у змаганнях долучилося понад 1000 учасників із 22-ох країн світу. Міжнародна Олімпіада бойових мистецтв – найпрестижніші змагання сезону. Минулоріч вони були занесені до книги рекордів Гіннеса.

Аза Шульга, президент Черкаської обласної федерації хортингу: «Наші враження – це море позитиву. Ми побачили, що потрібно ще працювати. Не потрібно розслаблятися, а навпаки – активніше працювати. Тому що конкуренція росте, це помітно. Коли ми туди приїхали, то побачили наскільки якіснішими та технічнішими стали поєдинки».

Попри сильну конкуренцію, черкасці таки спромоглися зійти на п’єдестал першості. Золото в категорії до 70 кг виборов Сергій Русняк. У ваговій категорії до 82 кг срібним призером став також черкасець – Іван Нестеренко. Бронзовим призером змагань став ще один наш земляк – Антон Селюжицький.

Іван Нестеренко, хортингісти: «Сильні хлопці дуже. Цікаво було те, що були представлені різні види. Поєдинки були не схожими. Наприклад, у першому поєдинку попався боксер, на третьому – самбіст, на другому – борець, а на четвертому – взагалі таєць. Усі були різні».

Змагальники визначали кращих одночасно на десяти килимах. Попри велику кількість учасників, змагання тривали всього день. Проте зійти на п’єдестал першості вдалося не багатьом.

Аза Шульга, президент Черкаської обласної федерації хортингу: «Могли долучитися до участі не лише титуловані чемпіони, але й початківці. І, звісно, були такі команди, які привезли до 20 осіб і поїхали ні з чим. Але так буває».

Сьогодні черкаські хортингісти активно готуються до наступних стартів та удосконалюють своє бойове мистецтво.

  • Facebook