Черкащанка виборола золото світових змагань зі спортивного та бойового самбо (ВІДЕО)

...

Світова першість на чемпіонаті із самбо. Черкащанка виборола золото на змаганнях зі спортивного та бойового самбо. Про це інформує сайт Національного олімпійського комітету в Черкаській області. Спортсменка Анастасія Сапсай посіла перше місце серед чоловіків і жінок із цього виду спорту. Чемпіонат проходив напередодні протягом трьох днів у Південній Кореї. Уже в завершальний день змагань, українці здобули дві нагороди. Серед чемпіонів – викладачка кафедри спеціальної та фізичної підготовки Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля та майстер спорту міжнародного класу Анастасія Сапсай. Дівчина боролася у фінальній сутичці в категорії "понад 80 кілограмів" та впевнено впоралася з білорускою Марією Кондратьєвою. Додам, це – дебютна медаль світової першості у черкаської спортсменки. Напередодні, Анастасія двічі ставала чемпіонкою Європи в Мінську-2017 та Афінах-2018. Також – отримала цьогоріч титул переможниці ІІ Європейських ігор у Мінську.