"Золоті дівчата" шукають таланти

 ...
"Золоті дівчата" шукають таланти. Єдина в Черкасах група підтримки оголосила кастинг до основного складу команди. Головні вимоги до претенденток – це приємна зовнішність, гнучкість і бажання танцювати. Також дівчат відбирають за чіткими параметрами. Якими – знає наша Вікторія Хамаза. 
 
Сподіваюся, це мій щасливий квиток, завдяки якому мені сьогодні пощастить..
Наталія вже два роки займається черлідингом. Дівчина не уявляє свого життя без танців. Потрапити до основного складу "Golden Ladies" вона мріє ще змалку. Формулу успіху, зізнається, для себе визначила давно.
Наталія, жителька м. Черкаси: "Впевненість, позитивні емоції, усмішка, розтяжка і якийсь досвід". 
Мріє поповнити основний склад "Золотих дівчат" і 21-річна Ольга. Дівчина займається танцями змалку. Пригадує: черлідингом захопилася, коли вперше побачили виступ черкаської групи підтримки.
Ольга, жителька м. Черкаси: "Була на грі "Черкаських Мавп". Там уперше й побачила, як виступають дівчата, як дарують свої емоції і весь свій позитив глядачам. Відтоді в мене і зародилася ця мрія".
Такий кастингу у Черкасах проводять уперше за три роки, каже тренер "Golden Ladies". Та омріяне місце в команді отримають лише кращі із кращих. Бо вакансій усього три.
Ірина Євченко, тренер групи підтримки: "Фізична підготовка, в неї має бути хороша фізична форма. Це можуть бути дівчата, які займалися художньою або спортивною гімнастикою. Дівчина має бути не молодшою за 16 років. Бажано зріст – не менше 170 см".
Фінальний відбір до групи підтримки "Черкаських Мавп" відбудеться 5 липня. Доти черлідери проведуть декілька відбіркових етапів, аби на фінішну пряму вийшли кращі танцівниці. 
 
  • Facebook