Кастинг до єдиної в Черкасах групи підтримки триває

 ...
Кастинг до єдиної в Черкасах групи підтримки триває. Дівчата вже провели підсумкові оглядини учасниць. На вакантні три місця в команді претендували близько сотні черкащанок. Та до фіналу потрапили лише кращі із кращих. Вікторія Хамаза розповість більше. 
 
"Golden Ladies" – єдина в Черкасах група підтримки. За вісім років дівчата з аматорів виросли до визнаних в Україні професіоналів із черлідингу. Цьогоріч вони вперше оголосили кастинг до основного складу команди. 
Два місяці та більше сотні претенденток. Фінал спортивних оглядин проходить у декілька етапів. До зали пропускають не більше десяти учасниць за раз. Спочатку дівчата розучують танець. На це їм дають не більше 20 хвилин. Потому іспит. 
17-річна Вікторія про кастинг дізналася від мами. Дівчина 12 років займається танцями. Та вже давно мріє про черлідинг. 
Вікторія, учасниця кастингу: "Удома працювала над своєю розтяжкою, хотіла її ще більше вдосконалити, щоб показати тут і щоб мене вибрали. Я бачила, як вони танцюють, і хотіла б спробувати, як вони, танцювати, свої сили вкласти в це".
Випробує свою танцювальну удачу, серед інших, ще одна Вікторія. Аби потрапити до "Golden Ladies", дівчина останні два місяці присвятила спорту. Працювала, каже, над гнучкістю та витривалістю.
Вікторія, учасниця кастингу: "Дивилася відео дівчат, намагалася повторити їхні танці. Пробувала, не все виходить, але буду старатися, щоб виходило далі".
Головні вимоги до претенденток – приємна зовнішність, гнучкість і бажання танцювати. Їм, каже тренер "Golden Ladies", відповідають далеко не всі. 
Ірина Євченко, капітан групи підтримки: "Навчимо, підкажемо, як кращий вигляд мати на майданчику, як краще себе подати, щоб це подобалося глядачам. Над фізичною формою потрібно буде ще попрацювати".
Декілька годин нестримних танців і спортивних па – і фіналісток обрано. Та їх усього дві. Ще одне місце в основному складі "Golden Ladies" досі лишається вакантним.
  • Facebook