Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Комфортне житло від ЖК "Дніпровські мрії" (ВІДЕО)

 ...

Якість та надійність будівництва. Таким кредо керується команда "ПБК-Стройтрейд". На сьогодні вона опікується будівництвом 16-поверхового житлового комплексу "Дніпровські мрії", розташованого в мікрорайоні "Митниця". Керівництво компанії контролює роботу кожного працівника та слідкує за дотриманням високого рівня виробництва. Дозволи на реалізацію "Дніпровських мрій" забудовник отримав завчасно, і надає доступ до них всім клієнтам.

Юлія Лисенко, представник забудовника "ПБК-Стройтрейд":

"Починали ми свою діяльність з надання будівельних послуг для саме комерційного сектору. Зараз ми будуємо житло для черкащан. Зараз ми завершуємо будування, як бачите, восьмого поверху. Якщо когось цікавить документація, вона є у вільному доступі. З нею можна ознайомитись на сайті ЖК "Дніпровські мрії" або у центрі продажу".

Щоб гарантувати високу якість матеріалів, що постачається командою "ПБК-Стройтрейд", на підприємстві постійно оновлюються методи виробництва та удосконалюється обладнання.

Євгеній Лисий, виконроб "ПБК-Стройтрейд":

"Будматеріали використовуються згідно проекту. Усі вони проходять випробування. Цегла, бетон, арматура – все відповідної якості, є паспорти".

Багатоповерхівку зводять в розвинутому за інфраструктурою районі міста. Дитячі садочки, школи, банки, магазини та кафе – все за два кроки від будинку. З вікон майбутніх квартир відкривається панорама на Дніпро або центр міста. До розгляду клієнтів є декілька варіантів площ та планування кімнат і можливість переробити приміщення без додаткової плати. А також скористатись вигідними умовами розстрочки.

Юлія Литвиненко, представник ЖК "Дніпровські мрії":

ЖК "Дніпровські мрії є певні умови для розстрочки клієнтам. Залежно від суми самої квартири виплачується 30% перший внесок і 70% – на виплату безпроцентно до моменту здачі в експлуатацію самого будинку. Ми можемо розстрочку продовжити на 24 місяці".

Звертайтесь в ЖК "Дніпровські мрії". І ви отримаєте найкраще і найкомфортніше житло в Черкасах.

ЖК "Дніпровські мрії" тел.: (067) 553-85-05 , (067) 553-85-03 сайт: www.dniprovskimrii.com

 

  • Facebook