«SoundЧе»: «Буднітай»

 ...

          

Дата виходу

Час виходу

четвер

20:10

субота

09:35

Іспанська оперна діва Монтсеррат Кабалье одного разу сказала: «Все життя я займаюся музикою. І головне для мене - не стати рабою шоу-бізнесу» Чи можна говорити про шоу-бізнес у місті Че? Навряд чи. Але, коли я дивлюся кліпи гурту «Нікіта», я думаю, може це і непогано, що його немає. Тому що мистецтво у Че безумовно є. Сьогодні в гостях - гурт «Буднітай».
Досьє на жіночий вокальний гурт «Буднітай»
Етимологічна довідка:

«Буднітай» у староукраїнській міфології означало божество, яке вчасно будило тих хто проспав.
Гурт створений у місті Че у 2007 році. У репертуарі «Буднітаю» твори різних жанрів - від українських народних пісень до класики і джазу. За час існування колектив став лауреатом обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів. У 2010 році дівчата випустили свій перший диск «Кумдана».
Склад гурту:
Валентина Павленко - 1е сопрано
Катерина Латішонок - 2е сопрано
Людмила Коломієць - 1й альт
Юлія Пономарьова - 1й альт
Марина Хомик - 1й альт (керівник колективу)
Ірина Клименко - 2й альт"
9 жовтня гурт «Буднітай» вперше бере участь у телерадіопроекті «SOUNDЧе».

Технічна підтримка:
Творче об’єднання «Мегафон», Володимир Хаустов, Валентин Крижанівський
Репетиційна база «Рєпа» - Дмитро Чуєв, Костянтин Доброцький. Звукорежисери проекту – Костянтин Доброцький та Олексій Бочковський, Дизайнер відеозаставок – Дмитро Черняєв, дизайнер – Ольга Сеїдова, інтернет-підтримка – Сергій Поліщук, відеооператори – Євген Артеменко, Костянтин Капітоненко, Віктор Надточій, режисер відеомонтажу – Володимир Савчук, brand-voice – Валерія Рудяка.

 

 

 

Теми: "SoundЧе"
  • Facebook