«SoundЧе»: «Эффект бабочки»

 ...

          

Дата виходу

Час виходу

четвер

20:10

субота

09:35

Лідер американського гурту «Нірвана» Курт Кобейн в одному з інтерв’ю зізнався: «Я ніколи не прагнув ані слави, ані будь-чого подібного. Просто так вийшло». Хто знає, можливо тих, хто зараз грає в одному з підвалів міста Че, не мріючи про славу, теж несподівано для них назвуть, одного разу, «голосом покоління». «SOUNDЧе» - це перший в Черкасах телерадіопроект, у якому музиканти міста грають наживо. У гостях найвідоміший черкаський рок-гурт «Эффект Бабочки»
Досьє на рок-гурт «Эффект бабочки»
Склад гурту:
Вокал - Сергей Бобров,
Гітара - Костянтин Доброцький
Гітара - Євген Якшин
Бас-гітара - Андрей Кивушин,
Барабани - Юра Гелеверя!
Гурт створений у місті Че у 2004 році на основі гуртів «Мурена» та «Замість пігулок». За роки існування випустили альбом «Кокони». Зіграли понад 200 концертів. Постійні учасники фестивалів «Мазепа Фест», «Тарасова гора», «Трипільскькі зорі», «Рок-візок», «Тарас Бульба», «Фортеця» та інших. Переможці фестивалю «Діджус Мюзік Драйв», учасники телепроету свіжа кров на телеканалі м-1.
У 2011 році здійснили свою творчу мрію: виступили на фестивалі «Казантип».

Технічна підтримка:
Творче об’єднання «Мегафон», Володимир Хаустов, Валентин Крижанівський
Репетиційна база «Рєпа» - Дмитро Чуєв, Костянтин Доброцький. Звукорежисери проекту – Костянтин Доброцький та Олексій Бочковський, Дизайнер відеозаставок – Дмитро Черняєв, дизайнер – Ольга Сеїдова, інтернет-підтримка – Сергій Поліщук, відеооператори – Євген Артеменко, Костянтин Капітоненко, Віктор Надточій, режисер відеомонтажу – Володимир Савчук, brand-voice – Валерія Рудяка.

 

 

 

Теми: "SoundЧе"
  • Facebook