СмачнОГО (Сергій Крашенінніков та Віта Чубенко)

 ...

 

      

Дата виходу

Час виходу

вівторок

18:35

п'ятниця

18:00

неділя

09:30

Сергій Крашенінніков  – джазмен, заслужений артист Автономної республіки Крим. З сольною програмою гастролював у багатьох країнах Європи та США.


«Короп під вуалькою». Рибу посолити, поперчити. Приготувати начинку з  помідорів, цибулі, петрушки та кропу. Всі компоненти  порізати, помідори та цибулю ледь - ледь підсмажити. Рибу нафарширувати. Натерти на дрібну терку твердий сир. Посипати зверху на рибу. Це і буде « вуалька». Рибу поставити на 20 хвилин в духовку. Запікати при температурі 180 градусів. Готового коропа прикрасити, намалювавши візерунки майонезом.
 Віта Чубенко -  вміє та любить готувати. За професією  кухар.  Заміжня Виховує  двох донечок. Кулінарний рекорд – 150 вареників за годину.

«Короп запечений під сиром». Рибу посолити, поперчити, посипати хмелі – сунелі. Приготувати начинку з  помідорів,  цибулі та зелені. Рибу підсмажити.   Потім коропа нафарширувати начинкою, помазати майонезом і  засипати тертим твердим сиром та поставити у духовку на 20 хвилин. Готову страву прикрасити «трояндами» з помідорів та петрушкою.

 

Щоби взяти учать у кастигу, скачайте анкету, заповніть та надішліть її з нашого сайту або  електронною поштою на: kropiva_1@i.ua

 

Свої пропозиції щодо програми «СмачнОГО» ви можете запропонувати редактору Юлії Кропиві  або зателефонувати: 0(472) 35-31-64

Теми: СмачнОГО
  • Facebook
>