СмачнОГО (Юлія Крапива та Дмитро Задериголова)

 ...

 

      

Дата виходу

Час виходу

вівторок

18:35

п'ятниця

18:00

неділя

09:30

 

Набір продуктів – свинина, картопля,  помідори, гриби, цибуля, твердий сир.

 

Юлія Крапива - в минулому журналістка міської газети «Місто». Тривалий час працювала в політиці, активний учасник кількох виборчих кампаній. Нині - піар - менеджер групи компаній «Партнер». За освітою - філолог, пише вірші, готує до друку збірку поезій. Фірмова страва - салат «Голодна маркіза». Прихильник здорової їжі. Неодружена. Виховує дорослу доньку.

Дмитро Задериголова – лікар, очолює діагностичне відділення Першої міської лікарні, власник кафе «Соло», надає перевагу активному відпочинку, відпочиває в горах, любить і вміє готувати. Фірмові страви – український борщ, м'ясо по – домашньому.
Юлія Крапива приготувала дві страви. «Смачного» і «Загадка осені».

«Смачного» – це страва з м’яса та картоплі. Свинину нарізала шматками, посолила, поперчила, відбила. Картоплю та цибулю нарізала кільцями. На деко поклала фольгу. Виклала спочатку цибулю, потім м'ясо, зверху картоплю. Закрила фольгою і на 25 хв поставила у духовку. Готову страву зверху посипала тертим сиром та дрібно нарізаною петрушкою.

Страва «Загадка осені» із помідорів. Із овочів зрізала шматочок і вийняла м’якоть. Середину помідора наповнила дрібно нарізаними смаженими грибами з цибулею. Зверху посипала натертий твердий сир і накрила шматочком помідора.
Дмитро Задериголова приготував теж 2 страви. Першу «Пилип» (на честь Пилипа Орлика) з грибів та свинини. З шампіньйонів вибрав серединку. Дрібно нарізав м'ясо та цибулю і помідори. Підсмажив на сковорідці. Начинку виклав на гриби. Зверху посипав твердим сиром. Страву на 15 хв поставив у духовку. Іншу страву теж запікав у духовці:шматок м’яса, і картоплю, нарізану дольками. Готову страву прикрасив зеленню.

 

Щоби взяти учать у кастигу, скачайте анкету, заповніть та надішліть її з нашого сайту або  електронною поштою на: kropiva_1@i.ua

 

Свої пропозиції щодо програми «СмачнОГО» ви можете запропонувати редактору Юлії Кропиві  або зателефонувати: 0(472) 35-31-64

Теми: СмачнОГО
  • Facebook