СмачнОГО (Олексій Сюткін і Людмила Юнак)

 ...

 

      

Дата виходу

Час виходу

вівторок

18:35

п'ятниця

18:00

неділя

09:30

Набір продуктів - морська риба, синя цибуля, твердий сир, мідії, помідори, рис.

 

Олексій Сюткін – майстер спорту міжнародного класу з триатлону, чемпіон Європи з триатлону та неодноразовий призер і чемпіон України з триатлону. Захоплюється кіно, відпочиває на природі, читає наукову літературу про спорт, неодружений.
Людмила Юнак - вчитель фізичного виховання колегіуму «Берегиня», тренер ДЮСШ олімпійського резерву з легкої атлетики. Щодня бігає 10 км, займається в тренажерному залі. Подорожує. Заміжня, виховує двох синів. Ходить на риболовлю. Любить готувати, особливо з морепродуктів.

Олексій Сюткін приготував страву «Привітання олімпійця». Спочатку нарізав кільцями помідори, зверху поклав мідії і посипав твердим сиром. Страву поставив у духовку на 15 хв. Рибу нарізав невеликими шматками, посолив обваляв у яйцях та борошні і підсмажив. Рис виклав на нагріту сковорідку,политу оливковою олією. Смажив 10 хв. На тарілку виклав рибу, зверху підсмажену цибулю. Кругом виклав рис і запечені помідори. Прикрасив зеленню.

Людмила Юнак приготувала «Спортивну доріжку». Нарізала дрібними кубиками цибулю і помідори, підсмажила їх на невеликому вогні. В сковорідку додала рис і мідії. Добавила воду, додала приправ. Відокремила філе від кісток, нарізала кубиками , обваляла його в борошні. Приготувала рибу у фритюрі. У сковорідку з рисом додала філе риби зверху посипала твердим сиром. Виклала готову страву на тарілку . З мідій зробила «спортивну доріжку».

 

Щоби взяти учать у кастигу, скачайте анкету, заповніть та надішліть її з нашого сайту або  електронною поштою на: kropiva_1@i.ua

 

Свої пропозиції щодо програми «СмачнОГО» ви можете запропонувати редактору Юлії Кропиві  або зателефонувати: 0(472) 35-31-64

Теми: СмачнОГО
  • Facebook