СмачнОГО (Максим Оробець та Людмила Іванова)

 ...

 

      

Дата виходу

Час виходу

вівторок

18:35

п'ятниця

18:00

неділя

09:30

Набір продуктів - свинина, гриби, твердий сир, помідори, макарони.

Максим Оробець - чотирикратний чемпіон світу з фітнесу, багаторазовий призер чемпіонатів України з хіп-хопу та брейк – дансу, фіналіст проекту «Танцюють всі», хореограф - постановник, неодружений, любить готувати.
Людмила Іванова - приватний підприємець. Любить готувати, готує з дитинства. Заміжня. Любить подорожі, фотографувати. Шиє, вишиває.

Максим Оробець приготував дві страви: «Прийшов, побачив, переміг» та «Імпровізація». Першу страву Максим приготував так: зварив спагеті і змішав разом з піджаркою. Піджарку зробив з нарізаних грибів, помідорів та цибулі. Над стравою «Імпровізацію» довелося пофантазувати. Спочатку Максим нарізав м'ясо, посолив, поперчив, відбив, підсмажив на сковорідці з обох боків. Вздовж тоненько нарізав гриби, підсмажив. Тарілку посипав натертим сиром. Розіклав так звані чіпси з м’яса, зверху на них поклав гриби.

Людмила Іванова приготувала «Паста делакаса» (Спагеті по – домашньому) та «Етно».  Людмила зварила спагеті для обох страв. Причому спагеті «аль-денте» ( по – італійськи: непереварені, тверді) Спагеті по – домашньому приготувала за таким рецептом: дрібно нарізала м'ясо,  посолила, підсмажила на сковорідці. Сюди додала нарізану кубиками  цибулю та дрібно нарізані помідори. Частину макаронів висипала на тарілку, зверху гіркою виклала м'ясо. Іншу страву «Етно» зробила з помідора та грибів і спагеті. З помідора вибрала серединку. Гриби та цибулю нарізала дрібно, підсмажила, додала помідори. Всю підсмажену начинку поклала всередину помідора.  Виклала спагеті на тарілку, посередині поставила помідор. Зверху засипала твердим тертим сиром і поставила в мікрохвильову на декілька хвилин. Потім прикрасила зеленню.

 

Щоби взяти учать у кастигу, скачайте анкету, заповніть та надішліть її з нашого сайту або  електронною поштою на: kropiva_1@i.ua

 

Свої пропозиції щодо програми «СмачнОГО» ви можете запропонувати редактору Юлії Кропиві  або зателефонувати: 0(472) 35-31-64

Теми: СмачнОГО
  • Facebook