СмачнОГО (Павло Карась та Олена Казмірчук)

 ...

 

 

      

Дата виходу

Час виходу

вівторок

18:35

п'ятниця

18:00

неділя

09:30

 

Набір продуктів – карасі, цибуля, картопля, яйця, шинка, огірки, сироватка.

Павло Карась – директор департаменту економічної політики та розвитку МВК, за освітою – лікар - хірург та юрист-правознавець. Виріс в родині лікарів. Захоплюється  астрономією. Неодружений. Не любить готувати, але любить їсти. Особливо не любить макаронів і картоплі.
Олена Казмірчук – психолог - практик, представляє організацію гармонійного розвитку людини "Цілий світ". Пише вірші, займається рукоділлям, малює, подорожує світом. Разом з чоловіком виховують 18- ти річну доньку. Любить готувати, бо це творчий процес.

Обидва учасники програми приготували по 2 страви.
Павло Карась - тушкованих "Карасів у сметані" та салат "ВІККА" у Мілані". Спочатку Павло взявся за карасів. Почищену рибу нарізав шматками, посолив, поперчив. Натер моркву та дрібно нарізав цибулю. Підсмажив на сковорідці. Зверху полив сметаною. У чавунний казанок виклав сиру рибу, зверху поклав заправку. Страву поставив у духовку на 30 хв. Готову страву прикрасив "зірочками" з моркви.

 

Салат приготував з усіх компонентів, які були на столі. Нарізав шинку, картоплю, яйця, редиску, цибулю. Заправив олією.
Олена Казмірчук приготувала "Хитрого карася" та окрошку "Радість життя".
Щоб приготувати "Хитрого карася", Олена повністю засипала сіллю нечищену рибину і поставила в духовку на 20 хв. Зняла шар солі з лускою. Страва подається з лимоном.
"Окрошку" приготувала з шинки, картоплі, яєць, редиски, цибулі. Овочі нарізала кубиками, посолила і залила сироваткою.

 

Щоби взяти учать у кастигу, скачайте анкету, заповніть та надішліть її з нашого сайту або  електронною поштою на: kropiva_1@i.ua

 

Свої пропозиції щодо програми "СмачнОГО" ви можете запропонувати редактору Юлії Кропиві  або зателефонувати: 0(472) 35-31-64

Теми: СмачнОГО
  • Facebook