СмачнОГО (Руслан Пескович і Валентина Слюсар)

 ...

 

      

Дата виходу

Час виходу

вівторок

18:35

п'ятниця

18:00

неділя

09:30

Набір продуктів: твердий сир, помідори, свинина, спаржа, кабачок.

Руслан Пескович – пародист, вміє співати різними голосами, має освіту візажиста, сам придумує сценічний імідж. Улюблені зірки - Алла Пугачова, Вірка Сердючка, Лайма Вайкуле. Пародист виступає в Україні і за кордоном. Грав епізодичну роль в  фільмі« Королева бензоколонки-2».
«Фантазія від зірки». Зварити спаржу. М'ясо порізати невеличкими шматочками і обсмажити на сковорідці. Порізати помідори та твердий сир. Всі компоненти змішати. Кабачок порізати вздовж і обсмажити з обох боків. В кабачок загорнути всі компоненти, закріпити шпажкою. Страву прикрасити зеленню.
Валентина Слюсар – пенсіонерка. Багато років працювала комендантом гуртожитків. Любить вирощувати квіти та відпочивати на природі. Фірмова страва - борщ.

Страва «Дніпровські човники». М'ясо нарізати середніми шматками, посолити, поперчити, відбити. Нарізати соломкою твердий сир. У свинину загорнути шматочок сиру. Такі рулетки обсмажити  з усіх боків на сковорідці. З баклажана вирізати 2 човники, розрізавши вздовж і вийнявши серединку. Обсмажити на сковорідці. З помідорів та цибулі зробити начинку. Її покласти всередину човника. Зверху викласти м’ясні рулетки. Поставити парус із огірка. Окремо із тертого сиру, вареної спаржі та помідорів зробити гарнір.

 

 

Щоби взяти учать у кастигу, скачайте анкету, заповніть та надішліть її з нашого сайту або  електронною поштою на: kropiva_1@i.ua

 

Свої пропозиції щодо програми «СмачнОГО» ви можете запропонувати редактору Юлії Кропиві  або зателефонувати: 0(472) 35-31-64

Теми: СмачнОГО
  • Facebook