СмачнОГО (Олександр Грамм і Євген Ван)

 ...

 

      

Дата виходу

Час виходу

вівторок

18:35

п'ятниця

18:00

неділя

09:30

Набір продуктів - морська риба (хек), цибуля, помідори, яйця, твердий сир, картопля, зелень.

 

Євген Ван – директор Черкаського зоопарку, любить тварин ( особливо рептилій). Одружений, виховує 2-х дітей. За освітою лікар ветеринарної медицини. Вміє і любить готувати. Фірмова страва – узбецький плов.
Олександр Грамм – фрілансер (працює вдома), економіст за освітою, займається маркетингом, пише книги, створює рекламу, захоплюється історією. Грає у футбол і хокей. Виховує двох дітей. Любить страви берберської національної кухні.

Євген Ван приготував «Експромт» - запечену рибу з картоплею. Нарізав картоплю соломкою і трохи підсмажив в олії, додав нарізану цибулю, згодом - помідори. Відділив  філе риби від кісток, нарізав маленькими шматочками. Хек поклав у сковорідку. Всі компоненти ще тушив на повільному вогні декілька хвилин. Всю страву посолив та додав спеції. Зверху посипав натертим твердим сиром. Готову страву виклав на тарілку, прикрасив зеленню.

Олександр Грамм приготував «Рибну запіканку». Відділив філе риби від кісток. Нарізав середніми шматочками. Посолив і підсмажив на сковорідці. Картоплю нарізав дрібними шматочки і зварив, потовк. Підсмажив цибулю. Виклав на сковорідку спочатку картоплю, потім – рибу і цибулю. Зверху полив збитими яйцями і посипав тертим твердим сиром. Накрив страву кришкою і залишив на 5 хв на вогні. Готову страву прикрасив нарізаними помідорами та зеленню.

 

Щоби взяти учать у кастигу, скачайте анкету, заповніть та надішліть її з нашого сайту або  електронною поштою на: kropiva_1@i.ua

 

Свої пропозиції щодо програми «СмачнОГО» ви можете запропонувати редактору Юлії Кропиві  або зателефонувати: 0(472) 35-31-64

Теми: СмачнОГО
  • Facebook