СмачнОГО (Анастасія Магонова та Андрій Май)

 ...

 

      

Дата виходу

Час виходу

вівторок

18:35

п'ятниця

18:00

неділя

09:30

 

Набір продуктів – борошно, яйце, шинка, помідори, твердий сир, копчений балик.

 

Анастасія Магонова - продюсер, генеральний директор центру «Гарячка», співпрацювала з Дмитром Коляденком, Світланою Лободою, Владом Чеховим, видала інтернет – довідник у сфері українського шоу-бізнесу. Любить активний відпочинок, займається картингом і сноубордом.

Андрій Май – режисер - постановник, випускник школи - студії МХАТ, художній керівник центру «Текст» у Києві, зараз ставить виставу в Черкаському академічному обласному музично – драматичному театрі ім.Т. Шевченка, малює пейзажі, любить подорожувати, фірмові страви – борщ, куксі, паста.

Анастасія Магонова приготувала піцу «Парампасе – черкасе». З борошна води та солі зробила тісто. Розкатала корж. Для піци приготувала соус: підсмажила дрібно нарізані цибулю та помідори. Зверху виклала нарізані шинку, копчений балик і посипала твердим сиром . На 20 хв поставила в духовку.

Андрій Май приготував піцу «Корж черкаський». Вимісив тісто з борошна, води та солі. Нарізав кружальцями помідори, соломкою -  сир, шинку і балик. Зверху на корж виклав інгредієнти. Поставив корж у духовку на 20 хв.

 

Щоби взяти учать у кастигу, скачайте анкету, заповніть та надішліть її з нашого сайту або  електронною поштою на: kropiva_1@i.ua

 

Свої пропозиції щодо програми «СмачнОГО» ви можете запропонувати редактору Юлії Кропиві  або зателефонувати: 0(472) 35-31-64

Теми: СмачнОГО
  • Facebook