СмачнОГО (Юлія Черняєва та Олександр Швидкий)

 ...

 

      

Дата виходу

Час виходу

вівторок

18:35

п'ятниця

18:00

неділя

09:30

Набір продуктів - куряче філе, помідори, баклажани, кабачки, цибуля, твердий сир.

 

Юлія Черняєва - солістка гурту «Романтика», за освітою психолог та медсестра. Нині професійно займається вокалом. Пише пісні (слова і музику). Вже випустила 1 диск та зняла два відеокліпа. Хобі – «фотошопить» фотокартки свої друзів. Не готує. Вегетаріанка, надає перевагу сирим овочам і фруктам.
Олександр Швидкий – актор Черкаського обласного академічного лялькового театру. Пише вірші, пісні, загадки, сценарії свят. Співає пісні, грає на гітарі. Одружений, разом з дружиною виховують 2-річну донечку. Любить готувати, особливо різноманітні салати, борщ і деруни.
Юлія Черняєва приготувала страву «Червона шапочка». Куряче філе посолила, поперчила і засмажила з обох боків на сковорідці із закритою кришкою. Нарізала кільцями кабачки, баклажани. цибулю. По черзі виклала всі овочі «пірамідами».

Поставила в духовку на 15 хв. Твердий сир нарізала дольками на поклала зверху на кожну пірамідку. Ще на 2 хв поставила у духовку. Готове м'ясо розрізала навпіл та виклала на тарілку, навкруги розставила пірамідки з овочів, які прикрасила шматочками помідорів.
Олександр Швидкий приготував дві страви: «Сонечко прилітає» та «Сонечко відлітає». Нарізав філе невеликими шматочками, посолив, відбив, виклав на жаровню. Зверху поклав кружальця цибулі та посипав твердим сиром. Страву поставив на 15 хв в духовку. Готові м’ясні відбивні виклав на 2 тарілки. Одну прикрасив кружальцями помідорів, на яку виклав кубики твердого сиру («сонечки»). Інша тарілка без «сонечок».

 

Щоби взяти учать у кастигу, скачайте анкету, заповніть та надішліть її з нашого сайту або  електронною поштою на: kropiva_1@i.ua

 

Свої пропозиції щодо програми «СмачнОГО» ви можете запропонувати редактору Юлії Кропиві  або зателефонувати: 0(472) 35-31-64

Теми: СмачнОГО
  • Facebook