СмачнОГО (Тетяна Балякіна та Станіслав Коваль)

 ...

 

      

Дата виходу

Час виходу

вівторок

18:35

п'ятниця

18:00

неділя

09:30

Набір продуктів - свинина, баклажани, солодкий та гіркий перець, цибуля, борошно, сироватка.
Тетяна Балякіна
– журналіст газети « Акцент». Спробувала себе у всіх форматах: працювала на телебаченні, радіо та в газеті. Вважає, що в житті потрібно спробувати все. Займалася альпінізмом, стрільбою з лука, стрибала з парашутом, моржує, любить квіти. Бабуся трьох внуків.
Станіслав Коваль - директор будинку культури с. Свидівок. Соліст народного самодіяльного ансамблю пісні і танцю «Обереги», механізатор за освітою, працював будівельником. Любить українську пісню. З ансамблем гастролював по колишньому Радянському Союзу, виступав за кордоном. Має двох дітей.
Тетяна Балякіна приготувала таджицьку страву «Самбусу» та гостру аджику. Спочатку з борошна, сироватки  та солі замісила тісто. Дала йому полежати. Зробила фарш зі свинини та великої кількості цибулі. (на 0,5 кг м’яса 7-8 великих цибулин). Цибулю нарізала невеличкими шматочками. Фарш посолила, поперчила. Тісто розкачала тоненьким коржем, вирізала прямокутники. В середину поклала фарш і невеличкий шматочок масла. Тісто заліпила з обох боків. Виклала таджицькі пиріжки («самбусу») на жаровню, зверху змазала збитими яйцями. Поставила страву на 20 хв. у духовку.

джику приготували теж за таджицьким рецептом. Зварила баклажани. Подрібнила їх на блендері. Додала перець та сіль.
Станіслав Коваль приготував страву, яку готує на полюванні.
Порізав шматками свинину, баклажани, цибулю, помідори виклав у сковорідку. Зверху посипав приправи. Накрив кришкою і поставив на невеликий вогонь на 30 хв. Готову страву прикрасив зеленню.

 

Щоби взяти учать у кастигу, скачайте анкету, заповніть та надішліть її з нашого сайту або  електронною поштою на: kropiva_1@i.ua

 

Свої пропозиції щодо програми «СмачнОГО» ви можете запропонувати редактору Юлії Кропиві  або зателефонувати: 0(472) 35-31-64

Теми: СмачнОГО
  • Facebook