СмачнОГО (Анжела Одарич і Богдан Мацапей)

 ...

 

      

Дата виходу

Час виходу

вівторок

18:35

п'ятниця

18:00

неділя

09:30

Набір продуктів - свинина, кабачок, вишня, корінь селери, сир, цибуля.

Анжела Одарич - дружина міського голови Черкас, за освітою математик та маркетолог, директор магазинів меблів, підтримує здоровий спосіб життя, любить читати та подорожувати, набиратися нових вражень, із задоволенням готує. Фірмова страва - «Молдавська плацинда».
Богдан Мацапей – підприємець, інженер, займається ремонтами житлових приміщень. Одружений, виховує 2–хрічну донечку. Захоплюється фотографією. Створив свій сайт, на якому виставляє сімейні фото. Готує кожного дня. Фірмова страва - «Тещин язик».
Анжела Одарич приготувала «Овочі запечені по – молдавські». Кабачок та корінь селери розрізала на 3 частини, вирізала серединку. Начинила овочі дрібно нарізаний м’ясом та цибулею, попередньо підсмаженими на сковорідці. Потім начинені овочі протушкувала в овочевому бульйоні -15 хв. Бульйон приготувала з води та нарізаних кабачків, селери та помідорів. Так звані пірамідки потрусила твердим сиром і на 2 хв поставила у духовку. Прикрасила страву зеленню.

Богдан Мацапей приготував «М'ясо з вишнями». В свинині зробив внутрішній глибокий надріз і в нього поклав вишні без кісточок. Посолив і поперчив. М'ясо поклав на сковорідку і обсмажив з усіх боків. У сковорідку налив 50 г червоного вина і ще тримав на вогні 5-10 хв. Окремо приготував соус з вишень, вина та приправ. Овочі ( кабачок, селеру та цибулю) нарізав кільцями і підсмажив на грилі. У тарілку виклав м'ясо та полив соусом, збоку виклав овочі.

 

Щоби взяти учать у кастигу, скачайте анкету, заповніть та надішліть її з нашого сайту або  електронною поштою на: kropiva_1@i.ua

 

Свої пропозиції щодо програми «СмачнОГО» ви можете запропонувати редактору Юлії Кропиві  або зателефонувати: 0(472) 35-31-64

Теми: СмачнОГО
  • Facebook