Щоденник здоров'я: стрип-денс

 ...

 

 

Занотуйте у власний ЩЗ поради від Юлії Бутової:

-Для занять стрип-денсом обирайте інструктора, з яким буде комфортно на усі 100%
- Відвідуйте заняття у взутті на підборах.
- Не лінуйтеся під час тренувань.
- Пам'ятайте про традиційний образ для еротичного танцю – розпущене волосся, відкритий одяг елегантного стилю темних кольорів з лакованими  елементами, високі підбори.

             

Дата виходу

Час виходу

понеділок

20:20

неділя

09:40

 

Юлія Бутова  - cрібна чемпіонка України 2006 року з бодіфітнесу, багатократна зі спортивних танців, міс фотомодель2008 року,  магістр з маркетингу та PR-технологій, інструктор з йоги та стрип-денсу.

 

Ритмічна музика. Звабливий одяг. Високі підбори. Легка посмішка і блиск в очах. Плавні рухи. Це заняття стрип-денсом. Він поєднує сучасну хореографію, елементи східного та латиноамериканських танців, акробатики, пластики та імпровізації. Усі стилі об'єднує еротичний характер танцювальних па. Еротичний танок, назва якого походить від англійських слів “strip“ і “danse “ (денс) - «роздягатися» і «танець». Стрип-денс - програма для тренування усіх груп м'язів, розвитку гнучкості та спритності. Він бере початок з ритуальних обрядів первісних людей. Приміром, у Єгипті традиція оголятися під час танцю була пов'язана з культом Осіріса – бога життєвої сили природи. Послідовниць культу називали алмеями, що означало «освічена жінка».

 

 

Свої пропозиції щодо програми «Щоденник здоров'я» ви можете запропонувати її автору Ірині Гришко або зателефонувати: 0(472) 35-31-64

 

 

  • Facebook