Щоденник нареченої. Весільна подорож

 ...
       

Пропозицію - зроблено, день весілля - призначено, молодята та їхні батьки поринули у весільні клопоти. Найприємніший серед них – планування весільної подорожі.

Молодяти неодмінно мають дійти згоди у тому, яким вони бачать весільний відпочинок. Це можуть бути екзотичні пляжні курорти, європейські курорти, активний відпочинок у горах тощо.

Часом, плануючи весільну подорож, молодята забувають про такі здавалося б дрібнички, як стан і «вік» закордонних паспортів та візовий режим країни, до якої прямує закохана пара.

Мабуть найбільше молодят візовий режим Європи – шангенькі візи. У агенції «ВІВА-тур» заповняють: якщо вас веде професіонал боятися нічого.

Серед факторів, які обов’язково потрібно врахувати, бюджет подорожі і пора року. У «Віва-тур» заповняють дібрати відпочинок на будь-який смак і на будь-який гаманець цілком реально.

Ще один сюрприз від «ВІВА-туру» подарункові сертифікати. Їх молодятам можуть подарувати батьки, родичі або друзі.

Рома і Яна вже скористалися послугами агенції «ВІВА-тур». Своїм весільним відпочинком молодята лишилися задоволеними.

Одні молодята обирають веселий відпочинок, інші очікують від весільної подорожі романтики, а хтось мріє усамітнитися зі своєю половинкою на екзотичному райському курорті. «Щоденник нареченої» бажає молодятам здійснення їхніх найзаповітніших мрій.

  • Facebook
>