ВІККА-КОРИСНО. АГРО (Садовий центр "Оазіс")

 ...
Мрієте про зелений острівець біля свого будинку, офісу чи промислового об’єкта? Тоді завітайте до садового центру "Оазіс". Йому 10 років. За цей час центр уже встиг позитивно зарекомендувати себе на ринку країни. Тутешні фахівці допоможуть вам розробити та реалізувати найскладніші проекти з озеленення та благоустрою. Будьте певні: в ландшафтних дизайнерів садового центру "Оазіс" для вас багато цікавих ідей. 
А ще – вам допоможуть створити  газон, встановити системи автоматичного поливу або ж краплинного зрошення. У садовому центрі "Оазіс" величезний асортимент декоративних та плодових рослин. Усі лише найвищої якості. Є рослини вирощені спеціалістами власних садових розплідників. Також тут є рослини  з кращих розплідників України та Європи. Останнім часом, кажуть у "Оазісі", черкасці облюбували для себе плодово-ягідний кущ Годжі, або тібетський барбарис. Ягоди Годжі дуже корисні для здоров’я. Вони додають життєвої сили та енергії. А ось серед декоративних рослин найчастіше містяни обирають для благоустрою своїх зелених територій різновиди спірей та барбарисів, а у травні – квітучі Азалії. 
Створіть і ви довкола себе квітучу красу! Команда професіоналів садового центру "Оазіс" чекає на вас за адресою: місто Черкаси, вулиця Руставі, 12. Телефонуйте: 50-05-42. Або шукайте інформацію на сайті.
 
Садовий центр "Оазіс": м.Черкаси, вул. Руставі, 12 Тел.: (0472) 50-05-42, (067) 470-31-20, www. flora-spektr.com
 
  • Facebook