Подаруй життя. Надія Тишкевич, 3 роки, рак крові

 ...

Вона хвацько береться за фарби, навіть не перепочивши після чергової хімії. Її енергії вистачає аби змусити посміхатися усе відділення.

А ще 3-річна Надіяка страх, як любить тварин.Дівчинка може годинами стояти на підвіконні та спостерігати за всім живим за вікном.

Богдана Тишкевич, матір пацієнтки дитячого онковідділення: "Вона за три роки з народження не хворіла. Не було таких випадків, щоб ми ходили в лікарню лікуватися. Наскільки здорова дитина була. З усіх чотирьох вона найздоровіша".

Та все змінилося цієї осені.

Богдана Тишкевич, матір пацієнтки дитячого онковідділення: "Суто випадково. Ми приїхали в обласну поліклініку суто з пальчиком, який ми прибили. Ми приїхали сюди, в нас взяли аналізи і нам сказали, що в нас лейкоз".

У дівчинки виявили гострий лімфобластний лейкоз. Це важка форма раку крові.

Богдана Тишкевич, матір пацієнтки дитячого онковідділення: "Вона вже знає всю процедуру, коли її дивляться. Як лягти, коли сісти, коли горло показати".

Нині Надя потрапила у групу високо ризику. Окрім звичайної, дівчинка потребує ще й високодозової хімії. А це ризик десятків ускладнень.  Та тисячі гривень супроводжуючої терапії, яких матір-одиначка немає.

Богдана Тишкевич, матір пацієнтки дитячого онковідділення: "Лікування дороге, але коштів ми не маємо. У мене ще вдома залишилося троє дітей".

Без допомоги небайдужих поставити на ноги найменшу доньку жінці не вдасться. Вона просить усіх небайдужих подарувати таку цінну надію для своєї сонячної Надійки.

 

Реквізити:

Банк "Аваль": 4149 5100 6179 8395

Одержувач: Тишкевич Богдана Віталіївна

 

 

  • Facebook
>