Подаруй життя. Діана Батій, 3 роки, нейробластома заочеревного простору

 ...

У свої три Діана справжній фахівець у медичних термінах. За рік дівчинка перенесла шість курсів хімії та навіть пересадку кісткового мозку. Діанина жага жити розбила вщент невтішні медичні прогнози.

Ольга Батій, мама хворої: "Ми танцюємо під хімію, пригаємо. Вона у нас такий борець. За всі курси хіміотерапії нам майже не вливали кров".

І вже на початку літа недуг відступив. Дівчинка нарешті вибралася з лікарні. Та планове обстеження у жовтні приголомшило і батьків, і лікарів.

Ольга Батій, мама хворої: "Показала, що в нас збільшені два лімфовузли. Нам сказали, що це метастази пішли в лімфовузли".

Урятувати Діану може лише коштовна пересадка кісткового мозку. От тільки рахунок, виставлений у закордонній клініці, непосильний для черкаської родини. Ціна одужання їхньої Діанки 200 тисяч євро.

Ольга Батій, мама хворої: "Таке роблять тільки за кордоном. Сума дуже велика. Не не підйомна, а космічна! Її майже нереально зібрати за короткий час. Поки 2 місяці нам дають".

3-річна Діана тим часом знову вступила у двобій з недугом. Навіть рятівну хімію вона отримує з посмішкою та у ділі. Засмучується малеча, лише при згадці про дім. Принагідно передає привіт усім рідним. Навіть котові. Й, користуючись нагодою, звертається до тата. Допомогти Діанці остаточно побороти хворобу може кожен. Навіть найменша пожертва для крихітки рятівна.

 

"ПриватБанк": 5168 7573 3517 2963

Одержувач: Батій Ольга Олександрівна

  • Facebook