Подаруй життя. Андрій Суворов, 43 роки, рак прямої кишки

 ...

Свій недуг 43-річний Андрій сприймає, як випробування. Навіть перенісши чотири курси хіміотерапії, чоловік весь в ділі. І це попри важку хворобу.

Марія Суворова, донька: "Йому було погано, він говорив, що в нього болить спина, але я не думала, що настільки все так погано. 10:11-10:16 Він не хотів говорити, що йому настільки погано. Він казав: "Поганенько". А я казала, що знаю, що гірше тобі".

Влітку в Андрія діагностували рак четвертої стадії. Через волонтерську роботу, чоловік все відкладав похід до лікаря. Коли ж наважився – було запізно. Втім, каже, ні про що не шкодує. Весь вільний час він досі віддає нужденним.

Андрій Суворов, волонтер: "Це моє нутро, мені подобається. Розумієте,я не звик жити для себе. Я отримую задоволення, коли іншій людині поряд зі мною стає добре".

Ганна Вовк, донька: "Він завжди свої інтереси та проблеми ставив на другий план. Навіть з хворобою дуже терпляче відносився. І довгий час не хотів нічого нам казати".

За порятунок батька взялися обидві доньки. Втім, одних дитячих старань замало.

Андрій Суворов, волонтер: "Три надскладні операції, то сума десь 250 тисяч. Гривень? Так.03:39-03:47 Мають робити мені 11 грудня. Сьогодні здавали аналізи, завтра на Київ робити МРТ,КТ".

На збір грошей волонтер має лічені тижні. Родина осилити самотужки суму у понад двісті тисяч гривень не може. Втім, обидві доньки Андрія не втрачають надії. Вірять, що врятувати їхнього татка з великим серцем допоможуть такі ж небайдужі, як він.

Реквізити:

"ПриватБанк": 4731 2191 0662 5795 Одержувач: Суворов Андрій Миколайович

  • Facebook