Подаруй життя. Петро Ільченко, 57 років, гострий лейкоз

 ...

Фото сина АТОвця діє на 57-річного Петра ліпше за будь-які ліки. Хоча останні півроку його життя залежить лише від них. У чоловіка діагностували рак крові. За кілька місяців діагноз спустошив бюджет родини.

Лариса Ільченко,дружина хворого: "Всередньому хімія у нас обходиться в районі 25 тисяч гривень. Минула – була 45 тисяч гривень".

Скромний та мовчазний Петро присвятив 30 років роботі рятувальника. Втім, для нього це було не просто працевлаштування, а поклик серця, кажуть рідні. На його рахунку сотні врятованих життів. Нині ж той, хто без вагань йшов на допомогу іншим, опинився безпомічним. Жагу Петра жити безщадно нівелює безгрошів’я.

Петро Ільченко, хворий: "Коштів, нажаль, бракує. Кожна хімія дуже дорого обходиться. 05:01-05:06 Найболісніше – чекати,що буде далі".

Аби закінчити останній, восьмий, блок хімії, Петро потребує переливання крові. Потому – ще й коштовного обстеження у столиці. Здатися чоловіку не дає його маленький стимул жити – перша онука.

Петро Ільченко, хворий: "Два рази бачився з нею цим літом. 04:30-04:33 Уже балакає дєда, вже за руку бере,водить, показує. Відчуваю,що треба жити".

Аби жити далі Петру потрібно щонайменше 100 тисяч гривень. Це вартість останнього курсу хімії та обстеження у столиці. Кожна пожертва для чоловіка – рятівна.

 

Реквізити:

"ПриватБанк": 4731 2191 0296 5260
Отримувач: Ільченко Лариса Петрівна 

  • Facebook