Подаруй життя. Яна Алексєєва, 38 років, лімфома Ходжкіна

 ...

Свою сонячну маму Яну 12-річна Аня зустрічає обіймами. Щоправда тепер тривалі прогулянки сім’я вимушено замінила на короткі зустрічі біля лікарні.

Яна Алексєєва, хвора: "З температури 37, яка трималася 10 днів. Потім різко пройшла. Але були симпотоми, як червоне горло, реніт".

Усе починалося, як звичайна застуда, пригадує Яна. Лише за кілька місяців медикам вдалося виявити справжню причину поганого самопочуття жінки. Її організм вразила лімфома Ходжкіна.

Тереза Шірінян, гематолог: "В її випадку, при стадії 3, у неї є шанс 80% добитися повного зцілення хвороби".

Олег Мельниченко, чоловік хворої: "Дуже тяжко переносимо. До сих пір не віриться. Хочеться прокинутися і сказати, що це якийсь сон. Дуже енергійна, світла, відкрита, у неї дуже багато друзів".

Нині Яна отримує четвертий курс хімії. Кожен обходиться родині у 17 тисяч гривень. За цей час молода сім’я витратила всі збереження, потайки від батьків каже 12-річна Аня. Й просить про допомогу.

Анна Алексєєва, донька хворої: "У кожної людини є мама. Мама – це найближча людина допомогти. Навіть найменший кошт – наперед дуже дякую.Бо без вашої підтримки ми не зможемо".

Сама Яна, попри відсутність грошей, не втрачає позитивного настрою. Вона чи не єдина в онкоцентрі, хто точно знає, що зробить, як тільки переборе рак.

Яна Алексєєва, хвора: "Я зрадію дуже сильно,мені здається, що я обійму весь світ".

Не дати згаснути життєлюбці Яні може кожен. Навіть найменша пожертва стане рятівною для жінки. Й куди важливішої для її рідних. Адже допоможе зберегти улюблену маму та дружину.

 

 

Реквізити:

"ПриватБанк":4149 4378 6560 3201

Одержувач: Яніна Алексєєва

  • Facebook