Подаруй життя. Аліна Паливода, 35 років, рак молочної залози

 ...

Замість обідньої прогулянки – футбол вдома. 2-річний Платон та 9-річний Ярослав влаштували ігрову просто серед вітальні. Грають тихо, бо мама тільки повернулася з лікарні.

Ярослав Сотніков, син: "Біль у  животі, голова, нежить. Доглядаю за молодшим братом, готую йому їсти".

У такому дорослому режимі Ярослав живе останні два роки. Відтоді, як у мами виявили рак молочної залози.

Аліна Паливода, пацієнтка онкоцентру: "Коли закінчила годувати другого синочка,то виявила, що мені в молочній залозі заважає якась пухлинка".

На цих архівних кадрах жінка тільки розпочала лікування.

Юлія Луценко, подруга пацієнтки: "Видно, трохи схудла і сам стан її після першої операції був такий тяжкий".

Позаду в 35-річної Аліни 13 курсів хімії. Організм молодої мами задовільно реагує на лікування. Й недуг майже відступив. Втім, закріпити результат жінці не по кишені.

Аліна Паливода, пацієнтка онкодиспансеру: "Трішечки краще почуваюся, волосся відросло. Але, щоб закінчити курс мені онеобхідно 6 курсів герпцептину. 45 тисяч гривень на одну крапельницю. Мені без нього ніяк".

Та весь бюджет сім’ї поки тримається лише на чоловіку – колишньому АТОвцю. Навіть після важкого поранення, він вимушений працювати. Поки ж його немає, вдома за старшого Ярослав.

Ярослав Сотніков, син: "Я заміняю маму на кухні, у прибиранні, в догляді. Даю їсти, пити. Маму треба рятувати, тому що вона найкраща у світі". Порятунок найкращої в світі мами коштує понад 200 тисяч гривень. І зібрати їх без сторонньої допомоги родина не зможе. Вся надія 2-річного Платона та 9-річного Ярослава на щедрість небайдужих.

 

Реквізити:

"ПриватБанк": 4149 4978 6204 2993

Одержувач: Паливода Аліна Євгенівна

 

  • Facebook