Подаруй життя: Лілія Головньова, 18 років, важка форма сколіозу

 ...

Разом із подругою та хлопцем 18-річна Лілія розбирає  з десяток нових медичних заключень. У дівчини задавнена форма сколіозу.

Лілія Головньова, хвора: "Змінювалася спина, хребет пішов у праву сторону і ребро почало випирати. З кожним роком ставало все гірше і органи мої зміщувалися в праву сторону".

Втім, великі проблеми маленької дівчинки аж ніяк не хотіла помічати мама. Два роки тому жінка кинула ще неповнолітню доньку напризволяще й подалася на заробітки до столиці.

Діана Макадзеба, подруга хворої: "Вона її била, я живу під нею і чую все це. І оці останні роки з нею не спілкується зовсім. Немає зв’язку з нею".

Без батьківської  опіки, їжі та підтримки. Два роки Ліля виживала лише завдяки підтримці сусідів. За цей час хребет дівчини сильно деформувався й почав стискати внутрішні органи.

Лілія Головньова, хвора: "Серце почало турбувати, кишечник. Дихати важко, я часто хворію через цю хворобу. Не під силу мені довго сидіти, щось прибирати, нахилятися. Я не можу повністю нахилитися".

Разом із 23-річним Миколою Лілія оббила пороги всіх провідних клінік. Через постійне зміщення органів, дівчина почала все частіше хворіти. Та навіть оформити інвалідність їй не вдалося.

Микола Шелудько, хлопець хворої: "Ми документи зібрали, але на основну комісію потрібно було йти з батьками, бо вона була неповнолітня. Мамі потелефонували, мама сказала, що то її не цікавить".

Через швидкий прогрес недугу, урятувати Лілію може лише операція на хребті. Вартість процедури непосильна для дівчини - понад 200 тисяч гривень. І зробити її потрібно у вкрай стислі терміни.

Реквізити:
"ПриватБанк": 5168 7572 9781 4743
Одержувач: Голованьова Лілія Юріївна 
Телефон: 063 750 69 00

  • Facebook