ВІККА-корисно. "GeneralStudio"

 ...

В житті кожного є моменти, які хочеться запам’ятати назавжди. Ніжність весільного танцю, щирість посмішок, невпевненість перших дитячих кроків… Всі вони можуть залишитись не тільки у вашій пам’яті, а й на яскравих світлинах. Фотостудія "GeneralStudio" впродовж кількох років допомагає затримати ваші приємні миті у вічності.
 
Костянтин Гурієнко, директор фотостудії "GeneralStudio": "GeneralStudio" працює вже більше як п’ять років. Ми приділяємо дуже багато уваги якості нашої продукції. Завдяки цьому клієнти стають постійними і отримують задоволення від нашої роботи.
Фотостудія "GeneralStudio" пропонує своїм клієнтам широкий спектр послуг. Тут можна отримати не тільки високоякісні фото та відео, а й пов’язані з ними товари.
Дмитро Євлаш, менеджер: Ми пропонуємо всі види фото- та відео послуг. Це виготовлення випускних альбомів, планшетів і фотокниг. Також виготовлення поліграфічної та сувенірної продукції на замовлення. Також ми робимо відео зйомку весіль, реклами, урочистих подій, та порт фоліо.
Один із основних напрямів роботи "GeneralStudio" - виготовлення випускних альбомів,планшетів та фотокниг. У фотостудії запевняють: клієнти завжди лишаються задоволеними результатом.
Дмитро Євлаш, менеджер: Пам’ятаю один момент, коли після відзнятого нашою командою відеоролика про останній дзвоник, батьки дітей просто не могли втримати сліз радості від перегляду цього відео. Для нас це було найвищим задоволенням.
Секрет успіху "GeneralStudio" - у відповідальній роботі над кожним етапом створення фото- та відеопродукту. Професійний фотограф з легкістю добере вдалий ракурс та покаже будь-яку подію у найкращому світлі.
Олександр Грищенко, фотограф та оператор: В своїй роботі ми використовуємо новітнє обладнання, що дозволяє нашому творчому колективу досягти найкращих результатів.
У "GeneralStudio" над кожною фотографією дбайливо працює професійний дизайнер. Відтак клієнти отримують світлини найкращої якості.
Оксана Шайденко, дизайнер: Для того, щоб отримати високу якість нашої продукції, в нашій творчій майстерні виконується професійна ретуш та дизайн.
Фотостудія "GeneralStudio" перебуває у постійному творчому пошуці. Тут регулярно проводять кастинги талантів для творчих фото- та віеопроектів власного виробництва. Окрім цього на клієнтів фотостудії чекають приємна цінова політика та привабливі акції: "Всі послуги в кредит" та "Приведи клієнта і отримай бонус".
  • Facebook