Подаруй життя: Петро Ільченко, 57 років, гострий лейкоз

 ...

Пані Лариса боязко заходить до палати. Вона ще не звикла бачити свого чоловіка таким.

Петро Ільченко, хворий: "Підвищена температура. Болі в спині, ногах. Виявили, що гострий лейкоз".

30-ть років Петро пропрацював рятувальником. Завжди був серед перших у найкритичніших ситуаціях та ніколи не жалівся на здоров’я, пригадують найближчі.

Тарас Корнієнко, товариш хворого: "Виїжджав на самі гарячі точки. Він був у Пакестані під час землетрусу протягом місяця".

Тереза Шірінян, гематолог: "Може курс коштувати і 30 тисяч одному хворому, іншому - 50 тисяч. Це пов’язано з ускладненнями".

Попри важке лікування, Петро ні на хвилину не опускає рук. Здатися не дають донька та син. Останній, як і тато, герой. Вже кілька років служить на передовій в АТО.

Петро Ільченко, хворий: "Він оце шосту відзнаку отримав, то оце розкладу на столі. Стимулюю, що хочу сина одружити, з АТО дочекатися, внуків."

Сьогодні Петро потребує постійного переливання крові. У нього 2+ група. До всього - ще й вартісної підтримуючої терапії.

"Один грам діючої речовини - це тисяча гривень".

Лише за останній місяць сімейство Ільченків витратило на лікування чоловіка понад 30 тисяч гривень. Куди більше коштів потрібно надалі. Без допомоги небайдужих родина не впорається.

 

Реквізити:

"ПриватБанк": 4731 2191 0296 5260
Одержувач: Ільченко Лариса Петрівна

 

  • Facebook