Подаруй життя. Аріна Качковенко, 5 років, саркома Юїнга

 ...

Це Арінкине місто щастя. Його дівчинка звела власноруч, майже цілодобово під’єднана до крапельниць. У свої 5-ть дівчинка вже справжній лікаряний експерт.

Аріна Качковенко, пацієнтка дитячого онковідділення: "Саме болюче, саме_саме, це коли мені підключичку знімають".

Й вже знає, як зробити хімію не такою болючою.

Аріна Качковенко, пацієнтка дитячого онковідділення: "Якщо з катетера,то дуже боляче, а якщо з підключички,то ні".

Що таке біль Арінка дізналася три роки тому. На цих архівних кадрах дівчинка вперше у лікарні. Недуг локалізувався у хребті малечі. За добу Аріна перестала відчувати ніжки.

Людмила Качковенко, мама хворої: "У неділю вона бігала ще, гралася. А на понеділок – спочатку почала шкутильгати, а до вечора вже зовсім перестала ходити".

Дівчинка пережила низку операцій, півроку в інвалідному візку та навчилася заново ходити. З допомогою небайдужих, Арінці вдалося побороти недуг та вирватися з лікарні. Втім, лише на рік.

Аріна Качковенко, пацієнтка дитячого онковідділення: "Я люблю один хвостік робить і два хвостіки".

Минулої осені хвороба повернулася. Тут Арінка вже доросліша і вперше з таким довгим волоссям. Його дівчинка втратила за лічені тижні, через хіміотерапію.

Людмила Качковенко, матір пацієнтки дитячого онковідділення: "Сьогодні на силу поїли, не хотіла їсти, так, доця. Була рвала так, що аж жовч, що вже там нічого немає і ще погано".

Нині родині бракує грошей на супроводжуючу терапію після ускладнень від хімій. Лікувальний кошторис у батьків щодня різний. За три роки – бюджет потанув. Матір просить всіх небайдужих підсобити Арінці фінансово. Бо без допомоги дівчинку не врятувати.

Аріна Качковенко, пацієнтка дитячого онковідділення: "Я за сестричкою скучила і за татом".

 

Реквізити:

"ПриватБанк": 5167 9851 0017 6262

Одержувач: Качковенко Людмила Георгіївна

 

  • Facebook