Подаруй життя. Вікторія Слободяник, 11 років, дитячий церебральний параліч

 ...

Численні рубці та гіпс на обох ногах. А ще повна неспроможність рухатися. У такому положенні 11-річна Віка майже два місяці. Напередодні дівчинка перенесла чотири надважкі операції.

Світлана Слободяник, мати: "Треба було робити тазостегнові суглоби нам повністю. Потім нам робили операцію, брали кісточку з боку, наращували на п’ятку і робили надсєчку за коліном".

І все це заради можливості самостійно ходити. Її у Віки забрала лікарська помилка.

Світлана Слободяник, матір: "Хоч і 7-місячна, але вона була дуже велика, гарна дівчинка. Всі дивилися і казали, яка гарна дівчинка. На останньому щеплені в неї покосилися очі та стислися кулаки, пішла дистонія".

Анна Чередніченко, бабуся: "Каже, що бабушка, ліпше я б померла. Я кажу, що тищо, Віка! Сльози в неї падають як град".

Після ускладнень від щеплення у дівчинки діагностували ДЦП. Багато років вона була прикута до візка. Та минулоріч з’явилася надія.

Віка почала зводитися з колін та самотужки ставати на ноги. Столичні медики зголосилися поставити дівчинку на ноги остаточно.

Та аби ці операції дали бажаний ефект, дівчинка потребує коштовної реабілітації. Розпочати її мають вже навесні. До цього батьки мають назбирати 50 тисяч гривень.

Осилити таку суму самотужки родина не може. Тому звертається по допомогу до небайдужих. Адже до омріяних кроків Віці лишилося зовсім трошки.

Вікторія Слободяник, хвора: "Хочеться піти до бабусі, сказати, що я пішла, ми зустрінемося з нею, я буду ходити".

Реквізити:

"ПриватБанк": 5168 7556 3344 2740

Одержувач: Слободяник Світлана Миколаївна

 

  • Facebook
>