На економічному форумі експерти й політики партії "Слуга народу" обговорили розвиток Черкащини (ВІДЕО)*

 ...

Робочі місця, капітальні ремонти доріг та залучення провідних інвесторів до Черкаської області. Напередодні на економічному форумі "Нова перспектива Черкащини" Олександр Скічко разом з групою експертів обговорили план розвитку регіону.

Олександр Скічко, кандидат в народні депутати по 197 виборчому округу від партії "Слуга народу":

"Сьогодні розвиток регіону має проходити безпосередньо через розвиток промисловості і вкладення інвестицій".

Центральнувладу на форумі представляв радник Президента УкраїниВолодимираЗеленського з економічнихпитань Олег Устенко.

Олег Устенко, радник Президента з економічних питань:

"В данномслучае перспективы достаточнонеплохиедял все регионов и всехотраслей,и для Черкасчины в частости, учитываяеегеографическоеположение".

Середучасників форуму – мери найбільшихмістЧеркащини, представникипредставникипромислового та агробізнесурегіону.

Анатолій Бондаренко, міський голова м. Черкаси:

"Мені надзвичайно приємно,що пан Олександр ініціював круглий стіл. За історію моєїроботи на посадіміськогоголови я впершебачубажання кандидата до того, як стати народним депутатом,подумати про розвиток регіону".

ОлександрСкічко презентував свої три законопроекти. Зокрема, про збільшення перерахування в місцевий бюджет коштів, законопроект про розвиток індустріальних парків та проект сільськогосподарських об’єднань. Понад тим, одним із головних своїх завдань ставить капітальне відновлення доріг Черкащини.

Олександр Скічко, кандидат в народні депутати по 197 виборчому округу від партії "Слуга народу":

"Я вважаю, що я як представник партії "Слуга народу" зможу цього домогтися, тому що у нас сьогодні є сфери впливу, аби достатньо отримати фінансування на будівництво основних трас і доріг регіонального значення".

Керівник передвиборчого штабу політичної партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко запевнив, нова влада зможе змінити країну

Олександр Корнієнко, керівник передвиборчого штабу політичної партії "Слуга народу":

"Це людина з державницькою позицією. Вже. Хоч він ще тільки кандидат. Ми віримо, що коли він стане депутатом,його позиція державницька ще збільшиться, ще підсилиться і дійсно Олександр буде працювати на Черкащину і свій округ так, як має працювати народний депутат".

 

*Агітаційні матеріали

 

Теми: Акценти
  • Facebook