ВІККА-корисно. Новий зір

 ...

Досвідчені лікарі. Новітні методики лікування та обладнання світового рівня! Все це – медичний центр "Новий зір" у Черкасах, який у цьому році святкує 10-річний ювілей. До 2007-го року чи не кожен черкащанин ставив собі питання: Де отримати якісну офтальмологічну допомогу? Вилікувати катаракту чи позбавити дитину проблем із зором? Адже в місті не було офтальмологічної клініки, що могла вирішити такі складні задачі. З появою у Черкасах медичного центру "Новий зір" ситуація змінилася. Ця медична установа, зроблена за кращими світовими стандартами, не тільки запропонувала надсучасні офтальмологічні послуги, а і зробила їх доступними для більшості мешканців Черкас та області!

Сергій Медведчук, головний лікар медичного центру "Новий зір", лікар вищої категорії:

"В своїй роботі ми використовуємо обладнання та витратні матеріали, такі ж самі, що і наші закордонні колеги. Але вартість наших послуг відрізняється у рази. Зробити усім черкащанам доступною офтальмологію світового рівню – це наша основна задача, яку ми успішно вирішуємо вже десять років."

Лікування катаракти та глаукоми. Дитяча офтальмологія. Вирішення надскладних проблем із зором, які викликають захворювання сітківки. -  Здається, для досвідчених фахівців "Нового зору" немає завдань, які неможливо вирішити! Тут пропонують

більше 200 різноманітних послуг з діагностики, профілактики та лікування хвороб очей. А ще - професійний та уважний підхід до кожного пацієнта. В клініці "Новий зір" не потрібно годинами чекати в черзі та не доведеться вирішувати, як віддячити лікарю! Все організовано на вищому рівні. Всі оплати під чек. І пацієнтам це подобається!

Сергій Медведчук,головний лікар медичного центру "Новий зір", лікар вищої категорії:

"За 10 років до нас звернулися більше 50 тисяч пацієнтів. Ми виконали більше 10 тисяч різноманітних офтальмохірургічних операцій, отже повернули та зберегли зір тисячам людей! І мені дуже приємно що про черкаський "Новий зір" стільки схвальних відгуків. Нас рекомендують люди своїм друзям, знайомим, рідним!"

Зір – це найголовніший дар у житті! І здоров`ям очей ризикувати не варто! Бездоганна репутація лікарів медичного центру "Новий зір" підтверджена десятками тисяч операцій і багаторічною успішною практикою. А це головна запорука того, що ваші проблеми із зором тут вирішать якісно і надійно. А ви отримаєте дійсно 

  • Facebook