Подаруй життя. Поліна Чубенко, 5 років, саркома Юінга

 ...

Паніка, сльози та дитячий відчай. Так починається Полінчин ранок у турецькій клініці. Тут дівчинка від початку весни.

Поліна Чубенко, пацієнтка дитячого онковідділення: "Мені тут роблять різні уколи, хімію".

Ця медична тематика майже рік, як стала рідною для 5-річної Полі.

Анна Чубенко, матір пацієнтки дитячого онковідділення: "У дитини почала боліти нога вночі і ніякі знеболювальні не допомагали".

Біль у нозі виявився для Полі передвісником важкого недугу. Діагностувати його медики не могли майже півроку. За цей час хвороба встигла вразити організм дівчинки.

Аліна, дитяча онкологиня: "Саркома Юїнга стегнової кістки. Зараз отримує блоки. Лікування довготривале попереду".

На цих архівних кадрах Поля лише починає боротися з хворобою. Навіть у лікарні дівчинка у всьому бачить дім. Приміром на стійках для капельниць контролює зріст. На лікарняних препаратах вчиться рахувати.

Та зараз медичні будні дівчинки куди важчі. Прооперувати Полю погодився іменитий турецький професор, який спеціалізуєтьсясаме на цьому виді захворювань. На підготовку до операції дав лічені тижні. Стільки ж і на збір грошей. На порятунок Полі батьки мають знайти 47 тисяч доларів.

Поліна Чубенко, пацієнтка дитячого онковідділення: "Поки ми не почали операцію, але я дуже хочу почати її і скоріше звідси улетіти".

Аби плани 5-річної Поліни втілилися у життя, родина до кінця червня має зібрати необхідну суму. Батьки дівчинки молять про допомогу всіх земляків. Без підтримки небайдужих – дитину не врятувати.

Реквізити:

"ПриватБанк": 4149 4991 1403 2947
Одержувач: Чубенко Анна Романівна
 

 

  • Facebook