Подаруй життя. Кирило Бабенко, 3 роки, нейробластома у легенях

 ...

Кирило досі з острахом зустрічає нашу знімальну групу. І лише після перемовин переконується – що ні уколів, ні капельниць йому робити ми не будемо.

Іграшки, одяг, улюблена ковдра та вже такі звичні капельниці навколо. Це реальність 3-рінчного Кирила.

Надія Бабенко, матір пацієнта дитячого онковідділення: "Весь час ми в цій палаті. Він думає, що ось це його сім’я. І лікарі, і медсестри".

Життя хлопчика змінилося минулої весни.Тоді у малюка виявили злоякісне утворення в легенях. На момент виявлення недуг вже почав ширитися організмом і дав метастази. 

Надія Бабенко, матір пацієнта дитячого онковідділення: "Нам зробили щеплення останнє. Ми збиралися йти до садочку. І так сталося. Що випадково зробили рентген. А там пухлина нейробластома".

Столичні медики прооперували Кирила й видалили пухлину. Опісля за порятунок хлопчика взялися черкаські онкологи.  За вісім місяців малюк переніс десятки болючих процедур. Нині ж Кирило потребує високодозової хімії з підсадкою стовбурових клітин. Опісля – спеціального обстеження.

Надія Бабенко, матір пацієнта дитячого онковідділення: "530 євро кошту саме сканування. Консультація онколога теж мабуть 150 євро".

Та ця сума для родини Бабенків непідйомна. Адже за час лікування сім’я кинула всі ресурси на порятунок єдиного та такого довгоочікуваного сина. Його життя нині в руках небайдужих. Від їхньої  щедрості залежить перемога маленького хлопчика над важким недугом.

 

Реквізити:

"ПриватБанк": 5167 9856 6058 7270

Одержувач: Бабенко Надія Григорівна

 

 

  • Facebook