Владислав Шуляка, 17 років, гострий мієлоїдний лейкоз

 ...

Посмішка повертається на його обличчя при одній згадці про шкільний випускний.  17-річний Влад одразу ділиться десятками планів на майбутнє.

Владисав Шуляка, хворий: "Плани були грандіозні!ЗНО на першому місці здати, переживав за це. Потім випуск. Мріяв вступити вже".

Та випускний костюм раптово став на кілька розмірів більшим, а сил – в рази менше. Всі плани юнака в один день перекреслила хвороба.У нього діагностували гострий мієлоїдний лейкоз. Це важка форма раку крові. 

Владисав Шуляка, хворий: "Важко тут, коли все болить або після хімії. Не вистачає просто лягти і щоб нічого не боліло, лягти полежать".

Анна Самохвал, дитяча онкологиня: "На сьогодні хлопчик отримав два блоки інтенсивної, високодозної хіміотерапії. Планується проведення ще 3 болів з подальшою трансплантацією кісткового мозку".

Зробити рятівну операцію Владу погодилися у столичному "Охмадиті". Та через відсутність родинного донора, вартість процедури в кілька разів більша. А це, каже мама хлопця, близько мільйона гривень. На збір такої суми родина має лише місяць.

Марія Шуляка, мати хворого: "Часу в нас немає, нам треба дуже швидко робити. У нас таких грошей немає. Хотіли вступати і тут у нас така раптова хвороба".

Та сам Влад не опускає рук. Він щодня ходить подивитися на фото тих, хто здолав недуг. А ще – наполегливо готується до ЗНО й постійно подумки повторює випускний вальс. Хлопець вірить: його вісімнадцята весна таки стане переможною над недугом. І подарує йому такий бажаний останній дзвінок.

Реквізити:

"ПриватБанк": 5168 7573 4850 3535

Одержувач: Шуляка Юрій Леонідович

 

  • Facebook