ВІККА-корисно. "Идеальная Свадьба"

 ...

Кожна дівчина мріє про незабутнє весілля, навіть більше, про ідеальне весілля. Щоб зробити його таким, потрібно докласти чимало зусиль. Тож наречені завжди у пошуку професіоналів, які допоможуть здійснити всі мрії. Більше, ніж півроку тому агентство "Идеальная свадьба" започаткувало в Черкасах шоу- рум для наречених. Тут, кожна дівчина зможе відчути себе особливою та цікаво і приємно провести час. Консультанти не лише допоможуть з вибором сукні, зачіски, макіяжу, різноманітних весільних атрибутів, а й створять незабутню атмосферу радості підготовки до значної події. До того ж в шоу - румі "Идеальная свадьба" наречена в цей особливий ранок може збиратися до весільної церемонії. 
Опиняючись в красивій кімнаті, де навколо розкішні весільні сукні, не кожна дівчина може встояти, щоб не поміряти вбрання. Якщо сукня, то лише ідеальна - такий лозунг шоу - рума "Идеальная свадьба". Сукні з натуральних тканин від відомих європейських дизайнерів, елегантні і вишукані. Кожного тижня наречені можуть по акції придбати весільну сукню з 30 % знижкою.
Часто дівчата, які попадають в атмосферу краси і радості, вишуканості та елегантності просять агентство підготувати та провести весілля. І не шкодують.  Адже кожна церемонія фахівцями продумується до дрібниць. Агенство дбає про все - і про інтер’єр, і про антураж, і про атмосферу. А з недавнього часу "Идеальная свадьба" має плани розширити сферу послуг і зробити життя жінок комфортним і красивим  після одруження.
Рухомий рядок: Мрієш про ідеальне весілля, звертайся! "Идеальная свадьба" вул. Дашкевича 34, перехрестя вулиць Гоголя-Дашкевича, ideal.ck.ua, 093 914 02 58, 096 570 58 67
 
  • Facebook