Акценти. Світлана Кузьмінська

 ...

Напередодні у стінах Придніпровського суду зібралися працівники ПАТ "Черкасиобленерго". Усе – аби захистити вберегти підприємство від повернення Світлани Кузьмінської як керівниці. Чвари між потерпілими та обвинуваченою почалися ще до старту засідання. Працівники товариства в чергове протистали поверненню горе-керівниці. Та вже особисто Світлані Кузьмінській нагадали наслідки її роботи. Люди вважають, що своїми діями Кузьмінська хоче знову заважати обленерго розвиватися і, можливо, домогтися зміни діючого керівника. Натомість, екс-керівниця за собою жодної провини не визнає.

Світлана Кузьмінська, обвинувачена "Не правда это, не правда, давайте смотреть правде в глаза"

Обвинувачена на засідання прийшла з новою захисницею. Втім, остання клопотала про відкладення розгляду справи. Мовляв, з матеріалами не ознайомлена. Попри протест захисника підприємства, суд задовольнив клопотання адвокатеси. Натомість, адвокат зауважує, такі дії є навмисним. І обвинувачена сторона зловживає своїми процесуальними правами.

Денис Ципін, адвокат ПАТ "Черкасиобленерго "Чим більше вона буде затягувати цей процес – тим більше вона буде знаходитися на свободі. Оскільки однозначно зрозуміло, що вона винна у розпродажі держаного майна за копійки і це відповідно буде її обвинувальний вирок" "За тим позовом, який ми подали до суду ми вимагаємо. Черкасиобленерго" вимагає компенсації у розмірі більше 150 мільйьонів гривень і це лише за продаж електростанції. А  є ще інші оборудки із боргами..там взагалі мільярди"

Поки що засідання в цій справі перенесено. Енергетики ж запевняють, що не дозволять дестабілізувати ситуацію в підприємстві.

 

Теми: Акценти
  • Facebook