Подаруй життя. Анастасія Величко, 21 рік, лімфома Ходжкіна

 ...

Бабусина пташечка та гордість. 69-річна Євдокія Іванівна показує один із десятків альбомів зі своєю онукою Настею. Каже: дівчинка практично виросла на її з дідусем руках.

Євдокія Величко, бабуся: "До чужого горя дуже відносилася і в даний час відноситься дуже прискіпливо. Любить всім допомагати".

Із любов’ю до людей та втілюючи власні мрії, каже бабуся, її Настуся прожила 21 рік. Закінчила школу та здобула спеціальність психологині. Аж поки все не змінилося.

Євдокія Величко, бабуся: "Каже, що кожну ніч стала печінка болить і так буває, каже, що я аж по підлозі качаюся".

Абсолютно здорова дівчина раптово занедужала. На її порятунок кинулися всі знайомі. Навіть рідна у минулому школа.

Наталія Сидоренко, заступниця директора ЗОШ №32: Вона дійсно людина великої душі, яка здатна була і готова була віддати себе".

Та зараз життєлюбка Настя здебільшого бачиться з усіма у лікарняній палаті. Жартує Настя і з нашою знімальною групою. Побачитися з нею нам вдається у перерві між хіміями. Дівчина багато жартує, говорить про плани та неохоче згадує недуг. Він дав знати про себе, коли вона була на навчанні у Полтаві.

Анастасія Величко, пацієнтка обласного онкодиспансеру: "Чотири місяці я ходила з температурою. У мене нічний жар був, кидало в жар".

Дівчина оббила пороги всіх тамтешніх лікарень – та безуспішно. Коли ж повернулася до Черкас – недуг приголомшив. У повної планів на життя 21-річної Насті виявили рідкісне окозахворювання – лімфому Ходжкіна. Позаду в Насті п’ять курсів хімії. Її організм гарно реагує на лікування. Та за цей час бюджет родини потанув.  А попереду ще щонайменше рік терапії. Й воно завершиться лише перемогою, переконана Настя.

Анастасія Величко, пацієнтка обласного онкодиспансеру: "Я наскільки впевнена, що воно вилікується. Я не знаю, чи правильно це, чи ні. Але наскільки в мене 100% ця впевненість".

 

Реквізити:

"ПриватБанк": 5168 7573 2189 4661

Одержувач:  Величко Анастасія Сергіївна

 

  • Facebook