Подаруй життя. Діана Батій, 3 роки, нейробластома заочеревного простору

 ...

Такий недитячий словниковий запас Діанка освоїла за останні півтора роки. На цих архівних кадрах, дівчинка вдруге починає боротися з важким онконедугом.

Ольга Батій, мати хворої: "Вона не ходила, на ніжки було боляче ставати, падала, плакала. Там, де була пухлина, їй дуже боліло там. Сорок годин стояла на голові прям, на колінках. І засипала від того, що їй боліло".

Ці фото родина зробила по завершення хіміотерапії. Життєрадісну Діану практично не впізнати. Дівчинка схудла, втратила апетит та навіть перестала ходити.

Ольга Батій, мати хворої: "Коли ти її переодягаєш, в неї одні кісточки були. Кожне передягання я не могла без сліз".

Відновлення зайняло у родини кілька тижнів. На цих кадрах Діана робить перші кроки після хімії. Та знову дивує всіх своєю жагою до життя.

Найближчим часом Діанці розпочнуть другий курс хіміотерапії. Цього разу за порятунок дівчинки взялися німецькі лікарі. От тільки осилити його самотужки родина не може.

Ольга Батій, мати хворої: "Саме обстеження коштує 10 тисяч євро, радіотерапія – 26. Імунотерапія антитілами – 106 тисяч євро".

Своїми силами молода сім’я зібрала 36 тисяч євро.  За втричі більшої потреби. Нині родина знову звертається по допомогу до небайдужих. Аби їхня життєлюбка Діана мала такі бажані роки на втілення своїх дитячих мрій.

Ольга Батій, мати хворої: "Мріє піти в садочок, завжди питає, інші ж дітки ходять, а вона не ходить".

 

"ПриватБанк": 5168 7573 3517 2963

Одержувач: Батій Ольга Олександрівна

 

  • Facebook