Нардеп від "Нашого краю" "проінспектував" черкаські підприємства (ВІДЕО)

 ...

До Черкас із робочим візитом завітав народний депутат та член партії "Наш край" Сергій Шахов. Відвідини нардеп здійснив у межах всеукраїнського туру. Політик разом із головою обласної організації "Наш край" Анатолієм Нужним відвідав два потужних підприємства – ПАТ "Азот" та Науково-виробничий комплекс "Фотоприлад".

Сергій Шахов, народний депутат:

"Хотілося б, щоб чиновники отямилися, одумалися і не думали тільки про свої тендери, як розкрасти мільйони гривень, які лежать у бюджетах. Профіцит бюджетів у кожному місті, в кожному селі, районі сьогодні профіцит грошей. Але чиновники повинні думати не тільки як вкрасти, а й як побудувати".

Народний депутат ознайомився з виробничими потужностями підприємств, а також вивчив проблеми виробництв. Окрім того, політик поспілкувався з працівниками заводів та відповів на відверті запитання. Сергій Шахов наголошує: війна закінчиться лише тоді, коли відбудеться тотальне перезавантаження влади.

Сергій Шахов, народний депутат України:

"Якщо буде розпускатися парламент, я готовий його перезавантажувати. Ми повинні знайти молодих дівчат, молодих хлопців, Олександре, як ви сказали прихильників, волонтерів, які витягнули цю війну на своїх плечах, не держава, не чиновники, які хваляться, що це зробили. Це зробили волонтери. Якщо не буде найближчим часом перезавантаження влади і якщо ми не будемо думати як це зробити, то нічого не відбудеться".

Візит на "Фотоприлад" є вкрай важливим для нардепа, адже Сергій Шахов постійно допомагає амуніцією військовим в зоні АТО. Відвідати підприємства політика запросив голова Черкаської обласної організації "Наш край" Анатолій Нужний.

Анатолій Нужний, голова обласної політичної партії "Наш край":

"Хотілося, щоб люди і громада побачили, що є у нас представники у Верховній Раді – народний депутат Сергій Володимирович Шахов. Зокрема особисто дуже хотів, щоб він потрапив саме на ці підприємства. Сподіваюся, що тісна співпраця директора і народного депутата дасть якісь свої позитивні дії".

Разом Анатолієм Нужним Сергій Шахов відкрив у Черкасах свою громадську приймальню, де юристи надаватимуть безкоштовні консультації. Зі своїми проблемами до приймальні може звернутися абсолютно кожен охочий.

 

 

Теми: Акценти
  • Facebook