Подаруй життя: Ярослав Вишневецький, гострий лімфобластний лейкоз

 ...

Ні хвилини без роботи. Свою палату 5-річний Ярослав перетворив на майстерню. Щоправда, пересуватися біля рукотворного міста малюку непереливки. Кожен крок дається через біль.

Ярослав Вишневецький, хворий: "Кололи в шию і в спину. Ще не пройшло. Спина ось вже третій день болить".

Вже місяць Ярослав живе ось в цій палаті. Батьки до останнього не вірили, що в абсолютно здорового хлопчика виявили тяжкий недуг.

Наталія Вишневецька, мама хворого: "Йдіть отримайте постіль. А я кажу. Що ввечері отримаю. Зробіть аналіз ще раз та ми підемо додому. Я думала, що це помилка".

Втім, найбільші побоювання таки збулися. У Ярослава діагностували гострий лімфобластний лейкоз. Більшістю необхідних медикаментів хлопчика забезпечило відділення. Та Ярослав потребує ще й періодичного переливання компонентів крові. У хлопчика 3+.

Наталія Вишневецька, мама хворого: "Шукаємо донора з такою групою крові. Лікування такої хвороби триває два роки. І нам потрібно буде переливати кров не раз".

Євген Вишневецький, тато хворого: "Йде все - все, що було накоплено без допомоги людей, фондів - дуже важко".

На щастя, організм Ярослава реагує на лікування. Втім, на хлопчика чекає щонайменше два роки боротьби за життя. Хоча в малюка на це власний прогноз.

Ярослав Вишневецький, хворий: "Богдан, тато, дідусь! Я скоро повернуся! Через 2 дні".

 

Реквізити:

"ПриватБанк": 5168 7556 2299 8389

Одержувач: Євгеній Вишневецький

Телефон мами: 096 455 14 83

  • Facebook