Акценти. Черговий спротив: працівники "Черкасиобленерго" продовжують бунтувати проти повернення Кузьмінської (ВІДЕО)

 ...

Напередодні у Соснівському суді вже вчетверте зібралися на засіданні працівники ПАТ "Черкасиобленерго". Цього разу свій протест працівники виражали ще й наочно. Працівники товариства вкотре протистають поверненню горе-керівниці. Адже обуренні  її колишньою діяльністю.

Юрій Батурін, заступник директора Черкаських районних електричних мереж:

"Виплили ті факти, що 3 роки тому, ми навіть не знали, шо у власності були такі майнові комплекси, сьогодні це всплило, це цікаво. В той час коли у нас не було коштів на виплату зарплати, насправді платилися шалені кошти невідомо куда".

Працівники досі не можуть забути часи злиднів на підприємстві.

Віталій Кузьменко, заступник директора з комерційних питань по роботі з побутовими споживачами:

"Не отримували по півроку зарплати, жили в кредит і це все через кілько осіб які просто вимивали кошти з підприємства".

Засідання почали із зачитування обвинувального акту щодо злочину екс-керівниці Світлани Кузьмінської. Натомість Кузьмінська повторно зазначила: своєї провини не визнає. Нині суд розглядатиме докази вини Кузьмінської. Попри довготривалі перспективи розгляду справи, адвоката працівники сподіваються на справедливе рішення суду.

Денис Ципін, адвокат ПАТ "Черкасиобленерго":

"Сподіваємося, що за рік можна буде досягти вироку суду. Кузьмінській загрожує до 12-ти років позбавлення волі і відповідно задоволення цивільного позову на суму 139 мільйонів гривень".

Поки що засідання в цій справі перенесено. Енергетики ж вкотре запевняють: не допустять повторної окупації підприємтва екс-очільницею.

 

Теми: Акценти
  • Facebook
>